Pesti Srácok

Szavazzon, hogy a koronavírus idején, ki hátráltatja önmagával és 45 kérdésével a védekezést

Szavazzon, hogy a koronavírus idején, ki hátráltatja önmagával és 45 kérdésével a védekezést

Válsághelyzetben mutatja ki igazán a foga fehérjét az ellenzéki média, amely azon kívül, hogy most azt mantrázza, hogy jelen helyzetben az ő tevékenységük a legeslegfontosabb, még az orvosokénál is fontosabb munka az övék, emellett a koronavírus ellen küzdő hatóságokat és szervezeteket is képesek leterhelni, mert ugye szerintük most ők: ellenzéki újságírók a valódi tényezők. Hiába kérte már őket az Operatív Törzs is, hogy talán nem kellene fenyegetőzve és hisztérikusan faggatni a tisztifőorvost, hogy közölje velük a koronavírussal fertőzöttek adatait, életkorát, lakhelyét, és hiába utasította rendre őket Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért felelős államtitkár, hogy nem kellene infektológusabbnak lenni az infektológusnál, az ellenzéki médiumok egyszerűen nem tudnak leállni.

Az Operatív Törzs vasárnapi sajtótájékoztatóján elhangzott, hogy az egyik médium 45 (!!!) kérdést küldött, arra mind választ vártak volna.

A PestiSrácok.hu olvasóit most arra kérjük, segítsenek nekünk megtippelni, ki lehettt az, aki világjárvány idején, 45 (!!!) kérdéssel terhelte a szakembereket, az amúgy ezer fontosabb feladattal bíró Operatív Törzset. Segítsenek nekünk dönteni, szavazzanak! Íme:

Szavazzon!

Az Operatív Törzs vasárnapi sajtótájékoztatóján elhangzott, valaki 45 kérdést küldött be, annyira vártak volna választ. Önök szerint ki volt? Szavazzon!

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!