Pesti Srácok

A „valódi kereszténydemokrata” Márki-Zay szerint egy fiatal nő ne akarjon képviselő lenni

A „valódi kereszténydemokrata” Márki-Zay szerint egy fiatal nő ne akarjon képviselő lenni

Ismét felfedte valódi arcát az álkeresztény és áldemokrata Márki-Zay Péter. Hódmezővásárhely miniszterelnökséget ambícionáló polgármestere ezúttal Koncz Zsófiába, a kormánypártok országgyűlési képviselő-jelöltjébe szállt bele páros lábbal, ráadásul a lehető legalpáribb stílusban – írja a promenad.hu.

Közösségi oldalán kezdett nagyívű fejtegetésbe az ellenzéki megmondóember, Márki-Zay Péter. Aktuális kiszemeltje pedig nem is lehetne más, mint a kormánypártok Borsod 6-os számú választókerületében induló képviselő-jelöltje, Koncz Zsófia. Érthető a lépés, ugyanis az ellenzékre teljességgel kezd ráégni a tény, hogy a néppártivá áthazudott Jobbik patronáltjaként, egy valóban mucsai neonácit sikerült egységes jelöltként felkínálni az emberek számára a kormányoldal jelöltjével szemben. A frusztrációt pedig a polgármester úr láthatóan nem viseli túl jól, hiszen egy még a politikában is rendkívül ritkának számító ízléstelenségi szinttel sikerült előrukkolnia Koncz Zsófiával szemben.

– kezdi brutális szellemi felütéssel mondandóját Márki-Zay. Ez túl azon, hogy a kegyeletsértés és a taplóság sajátos egyvelege, ráadásul a legprolibb hímsovinizmus csíráját is elő bukkan belőle.

PestiSracok facebook image

– folytatja gondolatait a polgármester. Ezzel csupán annyi a probléma, hogy pár millió magyar fiatalnál többet végülis nem is igazán sikerült semmibe venni, de ami még pikánsabb, hogy vajon Márki-Zay ezek szerint mit gondolhat momentumos elvbarátairól?

Forrás: promenad.hu; Fotó: MTI/Mohai Balázs

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!