Pesti Srácok

Tébolyda a parlamentben: Bangónét a tények viszik padlóra, avagy beoltatta-e magát harmadszor is Orbán Viktor? (Videó!)

Tébolyda a parlamentben: Bangónét a tények viszik padlóra, avagy beoltatta-e magát harmadszor is Orbán Viktor? (Videó!)

Bangóné – a közismert MSZP-s képviselő – már megint egy tébolyodott produkcióval állt elő a parlamentben hétfőn. A szocialista nőt, aki „egy kurva erős képért” hajlandó volt az MTVA székházába betörve nagy nyilvánosság előtt a padlón fetrengeni, most a tények küldték padlóra. Rétvári Bence EMMI-államtitkárt kérdezte, a válasz nyomán azonban elpattantak az idegei, ezért válaszában a baloldal fő célpontját, Orbán Viktort akarta a földbe tiporni. Csakhogy...

Bangóné Borbély Ildikó azt sérelmezte, hogy már nincs kontaktkutatás, pedig van járványhelyzet.

– fűzte hozzá. Rétvári Bence válaszában elmondta, hogy valóban itt van a negyedik hullám, a környező országokban hatalmas a baj az egyre terjedő vírus miatt. A legjobb eszköz ez ellen viszont az oltás, ami ellen a baloldal még mindig kampányol. Emlékeztette a képviselőt az MSZP kamumentős videójára, az MSZP-s Korózs kamustatisztikáira, és a szoci asszonyság képébe vágta: nem lett volna kórház és kórházi hely, ha a szocialisták lennének hatalmon, és ott is kórházi napidíjat kellene fizetni.

PestiSracok facebook image

A képviselő nem fogadta el a választ, és idegállapotba kerülve kiáltozott, hiányolva az átoltottságot:

Miután Rétvárinak nem volt módja kiigazítania Bangóné orbitális hazugságát, mi tesszük meg: a kormányfő augusztusban még valóban nem tartotta szükségesnek a maga esetében a harmadik oltást – ezzel együtt az időseknek az oltás felvételét javasolta –, október 17-én viszont már megkapta a harmadik adag oltását. Erről egy videóval is beszámolt a Facebook-oldalán.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!