Pesti Srácok

Horváth József: Afganisztánba érkezve nem indulhatott el az ember szabadon csak úgy (videó!)

null

A Pesti Riporter vendége volt Horváth József, aki a legújabb Anonymus-videóban taglalt, Szabó Tímea homályos előéletére és CIA-s bekötésére vonatkozó hangfelvételekre reagálva emlékeztetett, hogy a párbeszédes politikus afganisztáni tartózkodása idején egy, az amerikai koalícióhoz tartozó ember nem indulhatott el szabadon csak úgy az afgán fővárosban.

– fogalmazott Horváth József biztonságpolitikai szakértő, egykori titkosszolgálati vezető a legújabb Anonymus-videó tartalmára reagálva. Ebben Gansperger arról beszél, hogy Szabó Tímea nem egyszerűen egyike a külföldi képzéseken részt vett magyarországi ellenzéki politikusoknak, hanem egyenesen a CIA embere (volt?). Ismert, hogy Karácsony Gergely párttársa korábban, az amerikai bevonulást követően részt vett az új, „demokratikus” afgán kormány felállításában (!) Kabulban, így a Horváth által elmondottak is erősítik a Párbeszéd társelnökének homályos múltjáról szóló híradásokat. A felvételen hallható másik fontos kijelentésre reagálva, amelyben Bajnai Gordon harcostársa arról értekezik, hogy bankok, nyugati nagyvállalatok és európai intézmények aktívan közreműködnek az Orbán-kormány megbuktatásában, a biztonságpolitikai szakértő kijelentette:

PestiSracok facebook image

Horváth József felidézte az Orbán-kormány azon politikáját és következményeit, amely szerint a stratégiai fontosságú magyar vállalatok szocialista privatizálása, elkótyavetyélése után a nemzeti kormány magyar tulajdonba vette azokat vissza, megfosztva ezzel a nyugati pénzügyi köröket busásan jövedelmező érdekeltségeiktől.

A teljes adás itt megtekinthető.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.