Pesti Srácok

Lázár János a Pesti TV-nek: Most nem miniszteri felkéréssel, hanem a ménesbirtok csikóival foglalkozom (a teljes interjú)

Lázár János a Pesti TV-nek: Most nem miniszteri felkéréssel, hanem a ménesbirtok csikóival foglalkozom (a teljes interjú)

Egyelőre az általa vezetett Mezőhegyesi Nemzeti Ménesbirtok most született csikóval foglalkozik Lázár János – legalábbis ezt állította a Pesti TV-nek adott interjúban Füssy Angéla kérdésére, aki felvetette, hogy a Miniszterelnökség korábbi minisztere kap-e szerepet az új kormányban. Lázár kijelentette: nem posztokban, hanem munkában gondolkodik, de természetesen találkozik Orbán Viktorral, ha beszélgetésre hívja. Mint ismert, a miniszterelnök tegnapi nemzetközi sajtótájékoztatóján nem zárta ki a PestiSrácok.hu forrásai által is megerősített hírt, hogy Lázár János (aki 52–39 arányban helyben is legyőzte Márki-Zay Pétert, a baloldal miniszterelnök-jelöltjét) szerepet kap az új kormányban.

– mondta Lázár János, a Fidesz–KDNP képviselője, aki arról is beszélt, hogy a Nemzeti Ménesbirtok irányítása mellett azzal volt elfoglalva, hogy utcáról utcára végigjárja a körzetét és újjáépítse a helyi jobboldalt, elnyerje az emberek bizalmát a kormány politikája iránt. Füssy Angéla felidézte, hogy a kampányban Orbán Viktor kijelentette: ha a hódmezővásárhelyi körzetben sikerül nyerni, akkor az egész országban sikerül legyőzni a baloldalt. Válaszul Lázár kifejtette, hogy Makón és a körzet falvaiban még nagyobb volt a támogatottsága, ami a kormány vidékpolitikájának is köszönhető.

PestiSracok facebook image

– jelentette ki Lázár János, aki Márki-Zay Péternek azt üzente: az ő dolga, hogy elbukott és lejáratta magát, de Hódmezővásárhelyet most már hagyja békén és hagyja abba a polgárháborús hangulatkeltést! Lázár János a háború hatásairól is beszélt a Pesti TV-nek:

Forrás: Pesti TV/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.