Pesti Srácok

Orbán Viktor: gazdasági recesszió jön, új "határvadász" rendszert kell létrehozni

Orbán Viktor: gazdasági recesszió jön, új "határvadász" rendszert kell létrehozni

Ha nincs béke, a gazdaságunk menetel a recesszióba. Nem szankciókra volna szükség, azonnali tűzszünetre lenne szükség. Minden nap 100–1000 ukrán katona esik ki, de nemcsak a humán veszteségek nagyon magasak. Új "határvadász" rendszert kell létrehozni, gazdasági recesszió jön – minderről Orbán Viktor beszélt a Kossuth Rádióban.

– mondta.

PestiSracok facebook image

– tette hozzá. Orbán Viktor miniszterelnök a rádióműsorban a NATO-csúcs és az elmúlt hetek értékelése kapcsán kijelentette:

Az EU-csúcsról elmondta:

Az uniós csúcs tárgyalásairól elmondta: Brüsszelben jelezte, ne próbálkozzanak egy újabb hetedik szankciós csomaggal, különösen, ha abban a gázról lenne szó.

– szögezte le.

– fogalmazott. Arról is beszélt, hogy 400 embercsempészt fogtak el 2021-ben.

– emlékeztetett.

– tette hozzá.

A háborús inflációt időlegesen és részlegesen lehet kezelni, véget vetni

– fogalmazott a kormányfő. Kifejtette: háborúról van szó, ahol tíz- vagy százezrek halnak meg, nem akarunk belekeveredni. Orbán Viktor hozzátette:

Szavai szerint ezért kell megerősíteni a déli határok védelmét. Eddig a katonákat és a rendőröket vezényelték a határra, de onnan most a katonákat vissza kell vezényelni, hogy részt vegyenek a hadseregfejlesztésben. A rendőrökkel hasonló a helyzet, őket is vissza kell hívni a határról.

– húzta alá Orbán Viktor.

Ajánljuk még

Egy provokátor belef*sott Magyar Péter nadrágjába? (videó)

Ps TV 2024 június 26.
Amikor azt hinné az ember, hogy naprakész lehet Magyar Péter ámokfutásával kapcsolatban, a mester lapot húz a 21-re. Egészen elképesztő, hogy politikus politikai tevékenység nélkül ilyen szinten a figyelem középpontjába tud kerülni, és még ezt is elnézik neki a hívei. Az sem zavarja őket, hogy Magyar Péter, a belpesti messiás a fojtófogásban lett kivezetve egy buliból. Ha azt mondja, hogy (ez is) a Fidesz műve, elhiszik neki… mert el akarják hinni. Közben pedig fennhangon üvöltik, hogy a Fidesz csak "sorosozik"... De Magyar Péter mellett szó volt még a fociról, a szőrös csajokról és a XII. kerületi turulról, amit az új polgármester a megválasztását követően azonnal el akar vitetni.

Magyar Péter láttán még a Duna is irányt változtatott (videó)

Ps TV 2024 szeptember 22.
Árad a Duna. Mielőtt még valaki félreértené, a válasz nem, ez nem egy újabb péniszirigységgel küzdő politikus jelmondata, hanem a rögvalóság. Az árvíz elleni védekezés komoly összefogást igényel, így most a legtöbben a gátakon pakolják a homokzsákokat. Munka közben persze akad idő néhány tökéletesen beállított, profi fotóra is, amelyek nyilván csak azért születtek, hogy önkénteskedésre ösztönözzék a még nem önkénteskedő embereket. Elfogadjuk. Ez egy ilyen világ. Megértjük, ha készül néhány kép, de a 452 kép/óra egy picit talán már túlzás. Piros pont annak, aki kitalálja, ki készítette a legtöbb "digitális tartalmat" a gátakon folyó munkálatokról. Bizonyára nem Magyar Péter az. Kacsintás, kacsintás.

Napjainkra már teljesen természetessé vált, hogy fiatalok ezrei árulják testüket az interneten – Libz of TikTok

Ps TV 2023 szeptember 20.
Már a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) érdeklődését is felkeltették az OnlyFans-tartalmak. Na, jó talán nem úgy, ahogy elsőre hangzik, az NMHH ugyanis azt vizsgálta, hogy hogyan válhatott a kezdeti időkben a közönséget a művésszel, előadóval, jógatanárral és szakáccsal összekapcsoló felület mostanra a pornográf és erotikus tartalmakat megosztók aranybányájává.