Pesti Srácok

Donáth Anna lazán kiosztotta Gyurcsányt, majd közölte, nem lesz kormányváltás

Donáth Anna lazán kiosztotta Gyurcsányt, majd közölte, nem lesz kormányváltás

Kiosztotta Gyurcsány Ferencet a Momentum EP-képviselője, Donáth Anna, akinek láthatóan kezd elege lenni Fletó állandó víziójából, miszerint kormányváltásra készülnek, mert megbukik a regnáló hatalom. A bejegyzésben olyan gondolatokat is olvashatunk, amelyek alapján felvetődik bennünk, hogy vagy csoda történt, esetleg meghekkelték Donáth közösségi oldalát. Vagy ha ezek közül egyik sem, akkor van remény arra, hogy a momentumos ellenzéki képviselők végre konstruktív javaslatokkal segítsék a parlamenti munkát.

Donáth Anna közösségi oldalán írt arról, hogy véleménye szerint nem szabad "ilyen hamis reményekkel hitegetni" az embereket, mint a Gyurcsány által emlegetett kormányváltás. Szavai szerint az, aki ezt sugallja, nem őszinte ember. Hangsúlyozta: az ellenzéknek most dolgoznia kellene a kormánybuktatás-váró pozíció helyett. A momentumos politikus meglepő kijelentéseket tett, mint például az, hogy a kormány szidalmazása és a választók alaptalan hergelése nem visz előre, sőt...

– írja Facebook-posztjában Donáth Anna, aki szerint hiba, ha egy politikus arra készül, hogy heteken, hónapokon belül megbukik a kormány. Ezzel ugyanis az ellenzéki oldal munkáját akarja megspórolni, aki ilyet mond. Erre pedig Gyurcsány Ferenc célozgatott.

PestiSracok facebook image

– teszi hozzá Donáth, aki kitért arra is, hogy az ellenzéket megszervezésének erősítése az egyik feladat, ami szemmel láthatóan még nem megy, hiszen nap mint nap esnek egymásnak a szövetséges pártok. Végezetül egy jó tanáccsal állt elő, miszerint

(Mi pedig halkan tennénk hozzá, hogy már az is csoda, hogy egy momentumos politikus ilyen felismeréseket oszt meg közösségi oldalán.)

Forrás: Facebook; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!