Pesti Srácok

Osváth Zsolt "koronatanúját" a sajátjai buktatták le - Mi lesz ennek a vége?

Osváth Zsolt "koronatanúját" a sajátjai buktatták le - Mi lesz ennek a vége?

Ábrahám Róbert nyomozása több szálon is fut. Az egyik fő vonal Lakatos Márk divattervező és társai ügyéhez köthető, míg a másik Osváth Zsolt influenszer korábbi botrányához. Osváth egészen odáig ment, hogy azzal készített egy mélyinterjút, akivel a hírek szerint péniszfotókat csereberéltek. A vágásokkal teletűzdelt interjúban a fiú azt állította, hogy VV Soma évekkel ezelőtt (amikor ő még nem volt 18 éves) 10 ezer magyar forintot fizetett neki Osváth Zsolt lejáratásáért, és az egész csak kitaláció. Soma azonban fel volt erre készülve, és előjött egy hangfelvétellel, amit más, hazánkban terjedő hangfelvételekkel ellentétben ő valóban a saját védelme érdekében készített.

Osváth Zsolt ügye is több szálon futott, amelyek rendesen össze is folytak. Volt egy, amit a notórius hazudozó hírében álló Noryna Diamond terjesztett, és volt egy másik, amiről Ábrahám Róbertnek bizonyítékai voltak. Osváth számára ez a helyzet már-már pimaszul kényelmes volt: csak össze kellett mosni a kettőt, így Noryna miatt a másikat sem veszik komolyan. Annak ellenére, hogy Ábrahám Róbert többször kijelentette: a két ügynek köze nincs egymáshoz, nem tudta felvenni a versenyt a haladósajtó taktikai összezárásával. Most azonban fordult a kocka.

VV Soma

Soma egészen addig nem lépett az ügyben, amíg Osváth videójában Nagy Ádám azt nem állította, hogy Soma pénzt ígért neki Osváth lejáratásáért. Ezért kiposztolt csütörtökön egy videót, ahol elmondja, mi is történt valójában, és bemutatta a Nagy Ádámmal készített hangfelvételt.

PestiSracok facebook image

Mi van a felvételen?

Fontos tudni, hogy ez nem egy mai történet. Évek óta húzódik, Soma neve pedig többször is előkerült. Amikor tavaly eljutott hozzá az hír, miszerint Osváth rá akarja húzni a lefizetési ügyet, gyorsan felhívta a jelenleg "koronatanúként" páváskodó Nagy Ádámot, akin számon kérte az esetet. Amit Ádám nem tudott, hogy Soma ezt rögzíti, ezért dalolni is kezdett:

A hangfelvételből és az üzenetváltásokból egyértelműen arra lehet következtetni, hogy a fiú, aki Osváth kanapéján ült, nem bontotta ki a valóság minden részét. A Való Világos celebek közötti hazudozás és egymás mocskolása egyáltalán nem újkeletű, itt azonban egy rendőrségi nyomozás is zajlik. Ha pedig valaki nem tudná: a hatóság szándékos félrevezetése súlyos bűncselekmény.

Ami szintén fontos, hogy Osváth interjújában gyanúsan sok a vágás. A többi interjúhoz képest mindenképpen sok. Ez több dologra is utalhat: az egyik, hogy lemerült a kamera, kikapcsolt egy lámpa, megjött a kajafutár vagy hasonló technikai probléma, a másik pedig, hogy Osváth interjú közben instruálta a fiút. A vágások valós okát nem ismerjük, ezt csak a nyomozó hatóság tudná kideríteni azzal, hogy lefoglalja az eredeti, nyers felvételeket.

Osváth Zsolt reagált?

Túlzás azt állítani, hogy Osváth reagált, de videója alól folyamatosan tűnnek el a kommentek. Az emberek nyilván nem ostobák, látják, hogy Osváth mit próbál előadni, és látszólag nem hisznek neki, aki ennek annyira már nem örül. Nem tudjuk, hogy a hozzászólások minek a hatására tünedeznek el, de nem nehéz kikövetkeztetni.

Képernyőfotó, Forrás: YouTube

Várjuk Osváth Zsolt és "koronatanúja" reakcióját. Biztosan lesz erre is valami hangzatos magyarázatuk, a kérdés már csak az, hogy a nyomozó hatóság mit szól majd ehhez. Soma ugyanis a videója végén kijelentette, hogy átadja az összes hangfelvételt és képernyőfotót a rendőrségnek, hogy segítse a nyomozást.

Ajánljuk még

Vérrel írt üzenet, fegyverarzenál, eltévedt lövedék – Fokozódik a feszültség a déli határnál

Exkluzív 2023 szeptember 5.
Tovább súlyosbodott a helyzet a déli határunk szerb oldalán azóta, hogy Az Akta bemutatta a terrorista embercsempész bandák táborait, akiknek az egymással folytatott háborúja a helyi magyarok életét veszélyezteti. Ahogy riportunkban bemutattuk, afgán és észak- afrikai terrorista csoportok tanyáznak a Szabadka környéki erdőkben, sorozatlövő, gránátvető fegyverekkel és gránátokkal ellátva, és most már naponta vannak tűzharcok, lőnek és robbantanak, gyakran a lakóházak közelében. Ezek a bandák szervezik a napi több száz, Zágrábból a Délvidékre érkező illegális migráns továbbjuttatását. Az elmúlt napokban fokozódott az amúgy is tarthatatlan helyzet. A lövöldözések maradványait, lőszerhüvelyeket néhány tíz méterre a határtól százával találni – már a határon lőnek, miközben 300–400 fős csoportok invázióját irányítják neki a kerítésnek. És már nem létráznak: végigvágják a kerítést, azon tuszkolják át az embereket az akciót fegyveresekkel fedező embercsempészek. A PestiSrácok.hu számos exkluzív felvételt kapott a terroristákról és a felkutatásukra irányuló akciókról. Megtaláltuk a TikTokon az embercsempész bandák egymásnak szóló hadüzeneteit, különböző üzenetekkel ellátott videóit. Ezek a felvételek is jól mutatják, hogy elit terrorista csoportok háborúja dúl az embercsempész piacért, illetve területekért. A BIRN balkáni oknyomozó portálnak pedig a csoportok vezetőit is sikerült beazonosítania, és belső informátoraik által a területfelosztási harcok eseményeit is feltérképezték. Hat hónapon át tartó kutató-elemző munkájukból az is kiderül, hogy a marokkói és afgán bandák háborújához főleg Koszovóból albán bűnözői körök biztosítják a fegyvereket, méghozzá igencsak borsos áron.

Eldorádóból Mexikóba – Ma negyven éve, hogy utoljára vb-re jutott a magyar válogatott

Exkluzív 2025 április 17.
Napra pontosan negyven éve annak, hogy a magyar labdarúgó-válogatott kijutott a mexikói világbajnokságra. Akkor még csak nem is sejthettük, hogy a következő négy évtized vb-mentes lesz számunkra. Ma, ennek ismeretében még inkább felértékelődik a negyven évvel ezelőtti fantasztikus vb-selejtezős menetelés, amelyre a koronát a Hanappi-stadionban tette fel Mezey György legénysége. A máig emlékezetes bécsi diadalt idézzük most fel az évforduló alkalmából.

Alsós diákoknak tervezett bemutató órát tart a Labrisz – Országszerte képzik a tanárokat is az LMBTQ-anyagok iskolai terjesztésére

Exkluzív 2023 július 14.
Fittyet hánynak a magyar jogszabályokra, törvényi tiltásra a Soros-hálózat által finanszírozott LMBTQ-lobbiszervezetek, és mindent bevetve dolgoznak azon, hogy általános iskolák alsó tagozatában oktassák a nézeteiket, többek közt arról, hogy "az általános nemi szerepek felcserélődhetnek és kibővülhetnek", álljanak ki a szabadságuk mellett. A Meseország Mindenkié és annak munkafüzete a tananyag, de több felkészítő segédanyagot is készítettek már a pedagógusoknak, akiket éppen egy Európai Bizottság által támogatott kétéves projekt keretében képeznek országszerte. A Pride kísérőrendezvényei között a Labrisz Leszbikus Egyesület három olyan rendezvényt is szervez, amelyen arra ösztönöznek, hogy meséken keresztül hogyan lehet becsempészni az LMBTQ témát az oktatási intézményekbe. Pedagógusoknak, pedagógus hallgatóknak még egy alsós diákoknak tervezett bemutató órát is megtartanak, melynek témája két fiú szerelmét bemutató történet lesz. A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom a Klebersberg Központhoz fordult.