Pesti Srácok

Az LMP hosszú távon a Szabadság hídra sem engedné fel az autósokat? (Videó!)

Jó panorámát, kellemes környezetet tudna teremteni a Szabadság híd is, tiltsuk le onnan is a gépjárműforgalmat. Sőt, a rakpartról is hosszabb ideig, a budapestiek többsége úgysem autóval közlekedik. És ez csak néhány apróság az LMP nagy zöldítő terveiből. Az LMP értékelése szerint a Lánchíd felújítása nem okozott extra dugókat vagy forgalmi zavart. Jelenleg nemhogy az autósok, de hivatalosan a gyalogosok sem használhatják a felújítás alatt lévő Széchenyi Lánchidat. Ez alól, úgy tűnik, kivételt képeznek a diáktüntetés résztvevői, hiszen a fiatal diákokat, tanárokat gond nélkül átengedték a hídon korábban. Bakos Bernadett, az LMP képviselője szerint abszolút biztonságos a gyalogosoknak a hídon közlekedni. Az építkezésen dolgozók ezt másképp gondolják. Részletek a videóban!

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.