Pesti Srácok

Soproni és Harangozó az ATV-ben esett egymásnak a kispesti szoci videó miatt

Soproni és Harangozó az ATV-ben esett egymásnak a kispesti szoci videó miatt

Összeszólalkoztak az ATV-ben az ellenzéki meghívottak – írja a mandiner.hu. A lap beszámolójából kiderül: Harangozó Tamás kijelentette, hogy amennyiben a felvétel valós, akkor Lacknernek nincs helye a politikában. Soproni Tamás szerint a video- és hangfelvétel alapján egyértelmű, hogy ami azokon látható és hallható, az megtörtént.

Mint arról korábban beszámoltunk: felfüggesztette MSZP-s párttagságát Lackner Csaba, a korrupciógyanúba keveredett kispesti önkormányzati képviselő. A kispesti önkormányzati képviselő a Hír TV birtokába került hangfelvételen arról beszélt, hogy aki az önkormányzati politikában nem keres meg évente 100 millió forintot, az szerinte hülye. A beszélgetés közben pedig egy fehér poros zacskót tartott a kezében. A vasárnapi választáson Lacknert újraválasztották önkormányzati képviselőnek; a hangfelvételek alapján a rendőrség gazdasági vesztegetés miatt nyomozást rendelt el.

Az ATV A nap híre című műsorában is szóba került a Lackner-ügy. Simon András műsorvezető kérdésére Harangozó Tamás, az MSZP parlamenti képviselője a fejleményekről azt mondta: ha a felvétel valós, akkor Lacknernek nincs helye a politikában. Harangozó Tamás szavaira reagálva Soproni Tamás, a Momentum színeiben megválasztott VI. kerületi polgármester azt mondta: Lackner Csaba nem egyenlő az MSZP-vel, de a video- és hangfelvétel alapján szerinte egyértelmű, hogy ami azokon látható és hallható, az megtörtént, és „ennek az embernek nincs helye ebben a pártszövetségben”.

– tette hozzá Soproni Tamás.

Forrás: Mandiner.hu; Fotó: Youtube

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!