Pesti Srácok

Tömegverekedés Tenerifén: angol és walesi drukkerek székekkel verték szét egymást

Tömegverekedés Tenerifén: angol és walesi drukkerek székekkel verték szét egymást

Több tucatnyi angol és walesi focidrukker esett egymásnak péntek este Tenerifén. A csapataik mezeit viselő szurkolók szidták, ütötték és rúgták egymást, de székeket is hajigáltak – írja a Telex.

A Revolution nightclub előtt készített felvételen állítólag több verekedés is kialakul. A Daily Mail szerint a Twitteren több kommentelő emlékezett meg arról, hogy a tenerifei képsorok sokkal durvábbak, mint amiket Katarban, a vébé helyszínén lehet látni.

https://twitter.com/SundayShoutsFC/status/1596411474603540480?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1596411474603540480%7Ctwgr%5E79600dca6eca6a4d7a32341c4fdddb13b635f480%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ftelex.hu%2Fzacc%2F2022%2F11%2F26%2Fanglia-wales-tenerife-bunyo-verekedes

Brit futballszurkolók ezrei utaztak a Spanyolországhoz tartozó Tenerifére kifejezetten azért, hogy a katari világbajnokság meccseit nézzék.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Egy politikus fiaként nekem kétszer annyit kell teljesítenem, mint az átlagnak – Portrébeszélgetés Hoppál Hunorral (VIDEÓ!)

‎PS Riport 2023 február 25.
Beleszületett a politikába, hiszen édesapja a Fidesz országgyűlési képviselője, kultúráért felelős kormánybiztos, ennek ellenére őt a média most sokkal jobban izgatja, mint egy esetleges politikai karrier. Bár sokan azt gondolhatják, hogy éppen a családi háttér miatt számára az akadályok könnyebben átugorhatóak, éppen ellenkezőleg: mindig többet kellett teljesítenie másoknál. Ahogyan a politika iránti érdeklődését, úgy a zene iránti szeretetét is a családból hozza, ha teheti, zongora mellett kapcsol ki. Pécsett született, de tanulmányait már Budapesten végzi, és most úgy látja, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseit itt tudja majd megvalósítani a későbbiekben. A PS Portrék e heti műsorában Hoppál Hunorral, a Grund című műsorunk műsorvezetőjével beszélgettünk.

Egy szuverén ország azt tilt ki, akit akar – Legalábbis, ha Ukrajnáról van szó (Videó)

‎PS Riport 2024 március 8.
Míg hazánkat folyamatosan támadják "a sajtószabadság eltiprásáért", és Magyarországot előszeretettel nevezik diktatúrának, addig a fősodratú média szemében Ukrajna továbbra is a demokrácia mintabástyája. Szép is ez, különös tekintettel arra, hogy ennek a mintaállamnak a vezetése nem szívesen tűri meg, ha valaki igazat mond róla, legyen az a saját ellenzéki médiája, amelyet be-, vagy a külföldi sajtó munkatársai, akiket kitiltanak. Az ilyen "persona non graták" egyike Molnár H. Boglárka, aki azonban nem hagyta annyiban az ügyet.