Pesti Srácok

Így küzd Bezzegrománia a koronavírus ellen

Így küzd Bezzegrománia a koronavírus ellen

A román kormány nem bízza a jó szerencsére vagy a világ legokosabb virológusaira koronavírus elleni küzdelmet, hanem saját kezébe vette a sorsát. Rendkívüli bölcsességgel és felelősségük tudatában úgy határoztak, a hangszórókkal kell felszerelni a Dacia típusú rendőrségi elfogójárműveket, majd abból naponta többször a román himnuszt kell üvöltetni, hogy ezzel a vírus hátrálásra, az ország területének elhagyására kényszerítsék. És mivel a román nép (a haladó sajtóból értesülhetünk erről reggel, délben és este) sokkal fejlettebb, gazdagabb, okosabb, műveltebb (angol vécét is csak sportból nem használnak az országuk jelentős részén) a magyaroknál, ezért a román déli harangszó nem csak egyszer, hanem kétszer csendül fel naponta. Délután 5 órakor kezdik a vírus hanghullámokban történő visszaszorítását, majd este 9-kor megsemmisítő csapást mérnek a évmilliók óta géta-dákó-románok által lakott őshazát fenyegető bozgorvírusra. A különleges fegyver bevetését az is indokolja, hogy a gazdag és fejlett Romániába tízezres tömegben érkeztek haza azok a koldusok, prostituáltak és feketemunkások, akik korábban a vírus által megszállt nyugaton hirdették a román nép egyedülálló kiválóságát.

NÉZZÉK MEG A HARCTÉRI FELVÉTELT!

 
 

(A nyitóképen a csodafegyver önjáró hordozója és az összetett szerkezet kezelőszemélyzetének egyik kiképzett tagja látható, miközben manalé típusú lövedékkel semmisítik meg a célpontokat.)

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.