Pesti Srácok

Hogy reagálnak a gyerekek a szexjátékokra? – Íme, a haladó Hollandia legújabb tévéműsora (Videó)

Hogy reagálnak a gyerekek a szexjátékokra? – Íme, a haladó Hollandia legújabb tévéműsora (Videó)
Joop Wilhelmus pornókiadó és pedofilmagazinja, a Lolita egy címlapja (képek forrása: filmsomniac.com, amazon.co.uk)

Az alábbi képsorokat elnézve egyrészt nehéz szavakat találni, amelyekkel megfelelően jellemezhetnénk ezt az aljasságot, másrészt nehéz megállni, hogy ne keressük fel egy gyufával és néhány liter benzinnel a stúdiót, ahol ezeket az undorító felvételeket forgatták. Úgy tűnik ugyanis, hogy a hollandok nagyon megbánták, hogy a nyolcvanas évek végén végre elértek arra a pontra, hogy illegálissá tegyék a pedofíliát, és újra gyermekek szexualizálásával akarnak nézettséget szerezni.

Hollandiában nagy hagyománya van a pedofíliának. Nem elég, hogy a németalföldi országban a hetvenes években megjelenhetett, de hatalmas rajongótáborral rendelkezett egy gyermekpornográf magazin (kollégánk cikke a témában ITT), de magát a pedofíliát is csak a nyolcvanas években tették illegálissá. Sőt, egészen a kétezres évekig pártja is lehetett azoknak az aberráltaknak, akik azért kampányoltak, hogy törvényesítsék a felnőttek és a gyerekek közötti szexuális viszonyt. Nos, úgy tűnik, ahogyan az az alábbi videóban is látszik, hogy a hollandok nem változnak. Megjelenhetett ugyanis náluk egy műsor, amelyben gyerekeknek mutogatnak szexjátékszereket, és várják a reakciókat. Milyen haladó, milyen elfogadó, nem igaz? Nos, nem, éppen ezért van szükség a gyermekvédelmi törvényre, hogy a hasonló beteg műsorok soha ne jelenhessenek meg hazánkban. Íme, a videó, ha van gyomruk hozzá:

Forrás: Twitter; Fotó: filmsomniac.com (a fent említett holland magazin egyik példánya és főszerkesztője)

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.