Pesti Srácok

Ausztriában állami szintén tolnák nyolc évesek arcába az LMBTQ-lobbit

Ausztriában állami szintén tolnák nyolc évesek arcába az LMBTQ-lobbit

Elborult szinteket öltött a gender-propaganda. És nem, nem az USA-ban, nem valahol tőlünk távol, hanem itt a szomszédos Ausztriában, ahol az állami tankönyvekbe már nyolc évesek számára elkezdenék az LMBTQ-érzékenyítést.

Ausztriában komoly vita robbant ki egy általános iskolai olvasókönyv miatt. Nyolcéveseknek szánt tananyagban jelent meg a genderidentitás témája, ami több szülőnél és politikusnál is kiverte a biztosítékot. A minisztérium szerint a kifogásolt szöveget nem is hagyták jóvá – írja a Mandiner.

Ausztriában ez is lehetne tankönyv
Ausztriában ez is lehetne tankönyv

A kifogásolt részben egyébként arról van szó, hogy egy kisfiú eldönti, hogy ő ezentúl kislány. Rágcsáljuk ezt meg: harmadik osztályos gyerekeket akarnak arra tanítani, hogy milyen vagány dolog már a transzneműség. Mindezt egy velük egy idős gyerek példájával demonstrálják. A legbefolyásolhatóbb korosztályt akarják átmosni a saját pusztító ideológiájukkal.

Nyolc évesen a gyerek játszik. Ilyenkor ő tűzoltó, rendőr, vadakat terelő juhász, bármi, és ő a játékban ezt, akkor elhiszi. Ezek az álságos szemétládák, meg azt akarják, hogy ezekbe a gyermeki fejekbe erőltessék bele azt, hogy bármikor megváltoztathassák a nemüket.

Ausztriában ezt a törvény megengedi

Tegyük hozzá, hogy az osztrák oktatási minisztérium nem hagyta jóvá, hogy a kérdéses szöveg bekerüljön a tankönyvbe. Azonban a jogszabályok lehetővé teszik, hogy mégis így jelenjen meg, hiszen az ő gyermekvédelmi törvényükben nincs benne az, hogy "az anya nő, az apa férfi". Emlékszünk, hogy mennyit röhögtek azon, hogy ezt nálunk törvénybe iktatták? Itt a bizonyíték, hogy erre igenis szükség van!

Magyarországon sem csak állami tankönyvekből tanulnak a gyerekek, amikbe ilyen nem kerülhetne bele. A magánkiadásokban bármelyik civil szervezet, bármikor elrejtheti a saját ideológiáját, de a gender-lobbit szerencsére nálunk törvényi erővel zártuk ki. 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!