Pesti Srácok

Skandinávia elrabolt gyermekei

Skandinávia elrabolt gyermekei

Talán sokan emlékeznek még arra, hogy miként vernyákolt a fél világ a magyar gyermekvédelmi törvény bevezetésekor. Valahogy ez a vernyákolás elmaradt, amikor kiderült, hogy a skandináv jóléti államok gyermekvédelmi hatóságait megszállta a woke és az LMBTQ-lobbi. Márpedig tudniuk kellett róla sokaknak, hiszen a liberális lapok egészen addig tudósítottak az ott zajló vitás gyermekjóléti ügyekről, amíg ki nem derült, hogy bizony a lobbi nyakig benne van az egészben.

Hétfő este, 22:05-kor az M5-ön mutatják be a Skandinávia elrabolt gyermekei című filmünket, ami ezt a témát dolgozza fel, és ami bemutatja, miként takarta el a szemét a mainstream média, amikor kínossá kezdett válni a lobbi gyermekéhsége.

A filmet még 2023-ban kezdtük el forgatni, számtalan ország, számtalan városában készítettünk felvételeket, interjúkat. De hogy biztosra menjünk és még a gyanúját is elkerüljük annak, hogy itt bárminemű propagandaanyag készül, csak és kizárólag a liberális mainstream egykori beszámolóira támaszkodva vezettük végig a szálakat az államilag elrabolt gyermekek ügyében. Ha röviden kellene összefoglalnom a sok hónapnyi tapasztalataimat, akkor azt mondanám, hogy a nyugati jóléti államok átadták a gyeplőt az ottani "Osváth Zsoltoknak" és "Gulyás Marciknak", akik átideologizálták az egykori keresztény országok gyermekvédelmi intézményeit, levitték a gyermekelvételi küszöbök szintjét a mínuszban mérhető tartományba, és elkezdték kiszolgálni a nemzetközi LMBTQ-lobbi gyermekéhségét jogtalanul elszakított gyermekekkel.

Ha bárki hitetlenkedve olvassa ezeket a sorokat, akkor megdöbbenve tapasztalja meg, hogy ezt a megállapítást már évekkel ezelőtt papírra vetették a hazai kormányellenes véleményformálók is. Mint amiként az is nagy megdöbbenésére szolgál majd, amikor megismeri Silje Garmo kisasszony történetét, akit a norvég ellenállás és a lengyel szolgálatok menekítettek ki saját hazájából, hogy gyermekét ne tudják megkaparintani az államilag hatalommal felruházott gyermekrablók.

PestiSracok facebook image

Hétfő, 22:05, M5: Skandinávia elrabolt gyermekei. Nézzék meg! Érdemes.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!