Döbbenetes veszteségek a három éve tartó orosz-ukrán háborúban (videó)SLJSzemán László János Világugar 2025 február 24. Egymillió halott, vagy sebesült katona és civil. Ukrajna 20 százaléka orosz kézen. Az ország gyakorlatilag szétlőve. Kétszázharminchatezer objektum sérült vagy semmisült meg, ebből 209 ezer magánház, 27 ezer toronyház és további 600 kollégium. A legnagyobb pusztítás Donyeck, Harkiv, Luhanszk, Kijev, Csernyihiv és Herszon régiókban volt és a pusztítás tart ma is. Hétmillió ukrán zömmel Európába menekült - eddig. A menekültek száma akár 11 millió is lehet. A GDP több mint 20 százalékkal esett vissza az utolsó békeévhez képest. Három éve tört ki az orosz-ukrán háború.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat