Pesti Srácok

ajkai kórház

Hadüzenet? - A fideszeseket halálba altatni kívánó Dombóvári csapata "Jediként" térne vissza

Magyar ugar 2018 november 27.
Barátai körében, a hírhedt milliós béremelést követelő teammel "jelentkezett újra" az az aneszteziológus, akinek gyalázatos, obszcén és fenyegető kijelentései országos botránnyá dagadtak a közelmúltban. Dombóvári Zalán, aki a kormánypárti politikusok napi szintű becsmérlése mellett arra is büszke, hogy "túl tudná altatni a fideszeseket", boldogan ölelkezik az ajkai kórházban felmondott kollégáival azokon a fényképeken, amelyek pénteken este készültek az egyik helyi kocsmában. A PestiSrácok.hu megtudta, hogy a doktorok, akik előbb irreális béremelésért zsarolták a kórházigazgatót, majd beadták csoportos felmondásukat, ezúttal "összetartás bulit" szerveztek, melynek vezéralakja az Orvosi Kamara Etikai Bizottságának vizsgálata alatt álló Dombóvári Zalán volt. De több kórházi dolgozót is meghívtak: jelen volt két traumatológus, köztük az, akit a Facebookon bujtogatott Dombóvári, mondván, "most ti jöttök!", egy szülész-nőgyógyász orvos, több műtős és nővér is. Kórházi forrásunk szerint az összejövetelt egyértelmű üzenetnek szánta az ajkai kórház működését szabotáló team. Bár távozásuk meg sem rengette az intézményt, hiszen néhány héten belül pótolták őket kiváló szakorvosokkal, nem adták fel. Egyenpólót is készíttettek, amelyet a buliban viseltek, a következő felirattal: "I am a Jedi, a team visszatér." Ebben a pólóban pózolnak a Facebookra feltöltött nyilvános fényképeken.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!