benkő péter
Benkő Péter: Alattomos, sunyi dolog a tűzvonalba küldeni a fiatalokat, akik a felbujtókért állnak ki
Gyáva dolognak tartom, hogy a fiatalokat, a gyerekeket tűzvonalba küldik. Mert becsapják őket – írta Benkő Péter színművész nyílt levelében. Úgy fogalmazott: a srácok azt hiszik, hogy a saját függetlenségükért állnak ki, az egyetem függetlenségéért, pedig a SZFE soha nem volt független, különösen az utóbbi harminc évben nem.Ajánljuk még









