Pesti Srácok

ellenzéki vezetésű fővárosi önkormányzatok

A Karanténvlog legemlékezetesebb pillanatai 2020-ból – Agresszív és bicskanyitogató balosok, kemény jobbcsapottak

Magyar ugar 2020 december 26.
2020 szeptemberében indult a PestiTV, péntek este 10 órakor pedig helyet kapott a műsorrácson a Karanténvlog is, ahol némi cinizmussal, gúnnyal és szabadszájúan veséztük ki a hazai ellenzék ostobaságait és a világ liberálisainak legmeghökkentőbb agymenéseit Dezse Balázzsal és Szalai Szilárddal. A Karanténvlogban néhány adást követően mindig egy-egy vendég dobta fel a hangulatot és segített az elemzésben. December 25-én a legérdekesebb beszélgetésekből szedtünk össze egy csokorra valót. Bajkai Istvánnal felidéztük Erzsébetváros bő egy éves termését, hiszen a DK-s Niedermüller Péter irányítása alatt több botrányt jegyezhettünk fel, mint Hunvald György több éves rémuralma alatt. Láng Zsolttal, a Fidesz budapesti elnökével Karácsony Gergely egy évéről beszélgettünk szókimondóan, szembeállítva a tényeket a főpolgármester csöpögős Facebook-politizálásával. Dódity Gabriella, a Fidesz kispesti frakcióvezetője a Gajda-Lackner-Kránitz atomhármas viselt dolgairól mesélt a Karanténvlog nézőinek, Dódity magányos kispesti bozótharca pedig megmutatja, hogy a baloldal – hiába beszél jobboldali diktatúráról – gátlástalan módon őrzi a hatalmát és rombolja a rá bízott tulajdont. Izgalmas műsor volt egyik októberi adásunk is, amikor Georg Spöttle részletesen beszélt a muzulmán térhódítás veszélyeiről, az európai identitás hanyatlásáról és a zord nyugat-európai jövőképről. Tartsatok most is velünk, hiszen Nacsa Lőrinc, a KDNP szóvivője a magyar-lengyel vétót követő uniós döntés hátteréről és következményeiről, és a Momentum és a DK hazugságairól rántotta le a leplet. Áldott, boldog karácsonyt és sikerekben gazdag újévet kívánunk mindenkinek, 2020. január 1-én pedig találkozzunk ismét a Karanténvlogban!
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.