Pesti Srácok

Élő norbert

Igazat beszélhetett Karácsony: két szoci és egy DK-s a fővárosi ingatlancsászárok (és -nők) dobogóján

PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2019 szeptember 28.
Van mit a tejbe aprítania azoknak a fővárosi önkormányzati képviselőknek, akik párttársaikhoz és egyéb szövetségeseikhez hasonlóan – ellenzékben – folyamatosan vizionálják a nemzet éhhalálát, miközben maguk a permanens rettegés közben csinos kis ingatlanportfóliókat nyomorognak össze maguknak. A PestiSrácok.hu összeállítást készített az ellenzéki ingatlanmágnásokról, akiknek sorrendjét felmérésünk szerint Pestszentlőrinc–Pestszentimre jelenlegi szivárvány-koalíciós polgármester-jelöltje, Szaniszló Sándor vezeti, aki hat ingatlannal rendelkezik, és bizonyára a bőség zavarának tudható be, hogy ezek közül néhányról időnként megfeledkezik, ha számot kell adni a vagyoni helyzetéről. Az V. kerület polgármesteri székére pályázó Tüttő Kata sem panaszkodhatna, igaz, neki kevesebb lakása van Budapesten, mint Szaniszlónak, Zalában ugyanakkor több, mint háromszázmillió forint értékű mezőgazdasági földterülettel rendelkezik. Ugyancsak nem kell szégyenkezni befektetései miatt Élő Norbertnek, aki Tüttőhöz hasonlóan lakásokban és földekben is utazik, és aki arról is ismert, hogy rendkívüli tehetségének köszönhetően valamiért mindig képes a piaci ár tizedéért megszerezni ingatlanokat. Ismerősen csenghetnek a főpolgármesterségre áhítozó Karácsony Gergely minap kiszivárgott önmegsemmisítő beszélgetéséből azok a mondatok: hát kérem, ezek a szocialisták lopnak. Nem kicsit, hanem nagyon. Az amészárosmegvetteabalatont és az orbányszőlőbányák folklorisztikus elemei után akkor most nézzük a tényeket!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!