fair right
Brüsszel pánikban: hét nap múlva lejárnak az Oroszország elleni szankciók, de nincs megegyezés a folytatásról
A német sajtó megint álomba ringatta magát, és abban reménykedik, hogy Orbán önellentmondásba keveredik a szankciók kapcsán. Január 31-én lejárnak az Oroszországgal szembeni szankciók, Brüsszel pedig attól tart, hogy Orbán Viktor csak különböző feltételek mellett fogja jóváhagyni azokat (ha egyáltalán megteszi). Azzal nyugtatják magukat, hogy Trump is szankciókat helyezett kilátásba, és emiatt Orbán Viktor nem merne majd vétózni, csak éppen azt felejtették ki a történetből, hogy Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke, nem pedig az USA egyik szenátora. Emellett Trump egy szóval sem említette, hogy szankciókat várna el az EU-tól ellenben elődjével, aki leginkább csak Brüsszel farkával csapkodta a csalánt. A Pressmanfon influenszere bebizonyította: a férfiak is menstruálnak | Fókuszcsoport Ádám dühösen nyökög - sokadik rész
Fókuszcsoport Ádám legújabb videójában villámgyors gondolataival küzdve azon bosszankodik, hogy léteznek Fideszes fiatalok. Nem tudom, mi járhat a fejében, de nem lehet túl egészséges, ha valaki már attól ennyire felkapja a vizet, hogy tőle független emberek máshogy látják a világot. Konkrétan el is mondja, hogy mindenkit megjegyez magának és senkinek sem fog megbocsátani, amiért 16 év alatt elloptak tőle 25 évet. Nem tudjuk, hogy ezek a számok hogy jöttek ki náluk, de a Fókusz Stúdiót nem is Ádámék matektudása miatt nézik az emberek. Aggodalomra semmi ok: ha a Pressmantól kapott támogatást kell átszámolni, valószínűleg sokkal alaposabbak a srácok. Talán azért, mert ott jóval nagyobb számokkal dolgoznak. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!