feljelentés
Az MTVA biztonsági szolgálata is feljelentést tesz az őket megtámadó ellenzéki képviselők ellen
Feljelentést tesz a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA), valamint a Kunigunda utcai épületet védő biztonsági szolgálat, mert az épületben szolgálatot teljesítő biztonsági őrök egyike megsérült.Feljelentést tesz az MTVA a televízió székházában magukról megfeledkezett ellenzéki képviselők ellen
Közleményt adott ki az MTVA, melyben leszögezik, hogy az ellenzéki képviselőket nem korlátozták szabad mozgásukban, azonban a szerkesztőségi munka megzavarását nem engedhették. Hadházyék üzemi területre akartak bejutni, mely nem egyenlő azon jogukkal, hogy beléphetnek az intézménybe. A képviselők viselkedése az MTVA szerint félelmet keltett az intézmény dolgozóiban, akiket sértegettek, valamint hamis tűzriadót csináltak és reggel is megpróbáltak bejutni az elzárt területre, ahol a műsorok készülnek. Az MTVA az országgyűlési képviselők mandátumából eredő jogon való túlterjeszkedés miatt feljelentést is tett a rendőrségen. Az intézmény közleményét alább olvashatják:Elfogyott a szexuális erőszak vádjával rossz hírbe hozott vízilabdázók türelme, kártérítési pereket indít Kósz és Petőváry
Feljelentést tettek a szexuális erőszak vádjával rossz hírbe hozott volt válogatott vízilabdázók védői, akik beadványukban azt kérték az illetékes bíróságtól, hogy az rendeljen el nyomozást annak kiderítésére: ki szivárogtatta ki a nyilvánosság részére a sportolók elleni feljelentést, illetve ki, vagy melyik médiatermék volt az, amelyik nyíltan megnevezte az érintetteket – írta a Zoom.hu. Az állítólagos erőszak ügyében immár csaknem fél éve tart a nyomozás, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) azonban még egyszer sem idézte be a rossz hírbe hozott vízilabdázókat, akik a történtek miatt januárban több tízmilliós kártérítési perek megindítására készülnek.Már vizsgálja az ügyészség a Botka László elleni feljelentést
A Legfőbb Ügyészség korrupciós és szervezett bűnözés elleni ügyek főosztálya a Központi Nyomozó Főügyészségnek továbbította azt a feljelentést, amelyet a Szeviép-károsultak egy részét képviselő Szabó Bálint tett annak gyanújával, hogy a közelmúltban első fokon lezárult perben – politikai befolyásra – nem vizsgálták a mélyebb összefüggéseket – írja az Origo. Ismeretes, a bíróság első fokon elítélte Botka László szegedi szocialista udvari beszállítóit. Botka László és a szegedi városvezetés kezdettől fogva igyekezett úgy beállítani a Szeviép-ügyet, mintha az nem a szegedi baloldal botránya lenne - nem sok sikerrel.Hivatali visszaélés miatt feljelentette Demeter Mártát a Fidesz
A Fidesz feljelentette Demeter Márta LMP-s képviselőt hivatali visszaélés és személyes adatokkal való visszaélés miatt. Böröcz László, a Fidesz országgyűlési képviselője szerdán, mielőtt benyújtotta a feljelentést az V. és XIII. kerületi ügyészségen, a Markó utcai épület előtt tartott sajtótájékoztatóján azt mondta, arra kérik a hatóságot, indítson nyomozást.A Fidesz az ügyészséghez fordul Demeter Márta ügyében
A Fidesz parlamenti frakciója az ügyészséghez fordul Demeter Márta országgyűlési képviselő ügye miatt. A nagyobbik kormánypárt pénteki, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a frakció megvizsgálta az LMP-s Demeter Márta ügyét, amelyben nem nyilvános adatokat tett közzé és hamisított meg politikai haszonszerzés céljával.A román ügyészség szerint nem uszítás a nagyváradi magyargyalázás – Elutasították az RMDSZ feljelentését
A román ügyészség szerint nem tartalmaz uszító elemeket az a magyargyalázó falragasz, mely júniusban a Bihar megyei törvényszék falán jelent meg – tájékoztatott pénteken a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) nagyváradi szervezete, amely feljelentést tett a falragasz miatt.Auróra-ügy: meghamisított iratok miatt feljelentésre készül a józsefvárosi jegyző
Vizsgálja a feljelentés lehetőségét Józsefváros jegyzője, miután a nevében ismeretlenek félrevezető tartalmú, meghamisított eredetű emailt és ahhoz csatolt összefabrikált, nem létező rendeletet juttattak el több médium számára az Auróra Kert és a Kioszk nevű szórakozóhelyek bezárásának ügyében. A VIII. kerületi polgármesteri hivatal illetékeseinek véleménye szerint a fiktív dokumentumok alkalmasak lehetnek a közvélemény megtévesztésére – közölte a PestiSrácok.hu-val a Józsefvárosi Önkormányzati Sajtóiroda.Ajánljuk még

















