feljelentés
A mentelmi jogért ül be a Parlamentbe Hadházy Ákos?
"A parlamenti mandátum felvétele, vagy fel nem vétele kapcsán azt is át kell gondolni, hogy miután beleköptem a levesükbe,az a mentelmi jog, vagy az a státusz, amit egy parlamenti képviselői hely jelent, ez védi vagy mennyire védi az embert” - mondta Hadházy Ákos nem sokkal az áprilisi választások után a Hír TV egyik műsorában. Mindez arra enged következtetni, hogy az LMP egykori társelnöke előbb-utóbb mégis beül a Parlamentbe, mert a földügyeivel kapcsolatos nyomozások miatt szüksége lesz a képviselői hellyel járó mentelmi jogra. Hadházy egyelőre csak a megbízólevelét vette át, az esküt nem tette le. Információink szerint azonban erre hamarosan sor kerül a következő parlamenti ülések valamelyikén.A Simicska-párt valódi arca: maffiózók védik a Jobbik-plakátokat, éjjel durván összevertek két fiatalt
Hátulról támadva súlyosan összevertek jobbikos verőlegények két Fidesz-aktivistát péntekre virradóra Budapesten, egyikük hetekig nem dolgozhat, mert kificamodott a válla. Az esetról a PestiSrácok-hu-nak nyilatkozó tanú elmondta, hogy a főváros több helyszínén láttak a Jobbikhoz köthető bandákat, akik a járókelőket inzultálják. A támadás miatt a Fidesz feljelentést tesz, a garázda még a rendőrség fogdáján van.Az MKB Bank feljelenti a Magyar Nemzetet rágalmazás miatt
Rágalmazás miatt büntető feljelentést tesz az MKB Bank Zrt. a Magyar Nemzet egyik hétfői cikke miatt - tájékoztatta a pénzintézet az MTI-t kedden.A Fidelitas feljelenti a Jobbik erőszakkal fenyegető alelnökét
A Fidelitas feljelentést tesz Janiczak Dávid, a Jobbik alelnöke, Ózd polgármestere ellen a korábban nyilvánosságra került, egy női beosztottját nemi erőszakkal fenyegető hangfelvétel alapján.A kisgazdák feljelentik a Jobbikot
A Jobbik a kisgazdák központi irodájának rezsijét, valamint jogászaik munkadíját is fizette volna. Egyetlen feltételük volt: a kisgazda jelöltek lépjenek vissza a Jobbik javára. A kisgazdák nem lépnek vissza, inkább feljelentést tesznek választási bűncselekmény miatt - írja a Mandiner.Lázár János feljelenti a HírTV-t és az Indexet
A Fidesz és Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter feljelentést tesz a HírTV és az Index ellen a HírTV pénteki Célpont című adásában a hódmezővásárhelyi időközi polgármester-választással kapcsolatban elhangzott és az Index által is híresztelt, a minisztert érintő rágalmak miatt – közölte a Miniszterelnökségi Sajtóiroda az MTI-vel.Az MSZP feljelentést tesz Kövér László nyilatkozata miatt
Az MSZP választási csalás miatt feljelentést tesz Kövér László házelnök a választókerületek átszabásáról szóló nyilatkozata miatt - mondta az ellenzéki párt országos elnökségének tagja hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón."Konrád Györgynek jogai vannak" - Feljelentette Bayer Zsoltot egy ballib újságíró
Hencegve jelentkezett szerkesztőségünknél a Városi Kurír ballib újságírója, miután jól feljelentette Bayer Zsoltot a Médiahatóságnál egy Echo TV-ben elhangzott, Konrád Györgyre tett kijelentése miatt. Zina Mihailova portálunknak azzal dicsekedett, hogy ő jelentette fel Bayert, mert szerinte a Magyar Idők publicistája, az Echo TV műsorvezetője a Sajtóklubban "megsértette a Kossuth-díjas író emberi méltósághoz való jogát, amikor patkánynak nevezte, és burkoltan meg is fenyegette". A jelek szerint a ballib újságírót persze csak Bayer Zsolt kijelentése zavarja, Orbán Viktor golyó általi kivégzéséről ábrándozó Konrád HVG-s interjújáról mélyen hallgat. Mert a logika szerint Konrádnak van emberi méltósághoz való joga, de Orbánnak nincs...Feljelentették a postáról szóló cikke miatt az Indexet
Közszolgálatinak gondolhatta magát, de személyes adatot sérthetett meg az Index, amikor egy a Magyar Posta rendszerében lévő biztonsági résről szóló tudósításának alátámasztására a cikk szerzője maga is ellenőrizte és kommentálta a hiányosság meglétét.Ajánljuk még

















