Istentisztelettel kezdődött Novák Katalin államfői beiktatása – Kocsis Máté: Novák Katalin számára mindig a magyar érdek lesz az elsőPPestiSrácok.hu Forró drót 2022 május 14. Ökumenikus istentiszteletet tartottak Novák Katalin államfői beiktatása előtt szombat délelőtt, Budapesten, a Kálvin téri református templomban, amelyen egyházi vezetők megáldották Magyarország új köztársasági elnökét. Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője szép, emelkedett ünnepi pillanatnak nevezte az istentiszteletet.
Gyogyóval Putyin ellen Vezércikk november 30. Kaja Kallas, az Európai Unió külügyi és biztonságpolitikai főképviselője előadást tartott szerdán egy videókonferencia keretében, és élő adásban bolondult meg.
Zelenszkij kizuhan egy emeleti ablakból? Vezércikk december 2. Újabb információk kerülnek nyilvánosságra, újabb magasrangú politikusok buknak le, egyre nagyobb a balhé.
Van, akinek az adventi gyertyagyújtásról is önmaga jut eszébe Vezércikk december 1. Mi is meggyújtottuk az első adventi gyertyát. Közben meg olvasom, hogy Németországban már késsel hadonásznak a karácsonyi vásárokban. Meg persze Brüsszelben is voltak „ünnepi” események, ott a palesztinok és támogatóik vonultak fel erőt demonstrálni. De sajnos nálunk sem telt százszázalékos csendben az első gyertyagyújtás napja.