karmelita kolostor
Azerbajdzsán elnökével tárgyalt Orbán Viktor
Munkalátogatáson a Karmelita kolostorban fogadta Ilham Aliyev azerbajdzsáni elnököt Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap – közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke az MTI-vel.Folytatódik a diplomáciai nagyüzem: Orbán Viktor a türkmén államfő után boszniai vezetőkkel és a török elnökkel tárgyalt
A magyar kormányfő vasárnap reggel a Karmelita kolostorban fogadta Serdar Berdimuhamedow türkmén államfőt, aki munkalátogatásra érkezett Budapestre, majd Željka Cvijanovićcsal, Bosznia-Hercegovina államelnökségének szerb tagjával, valamint Milorad Dodikkal, a Boszniai Szerb Köztársaság elnökével tárgyalt – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.Orbán Viktor kabinetvezetői értekezletet tartott
Megtartotta soron következő nyári kabinetvezetői értekezletét a kormány Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével a Karmelita kolostorban - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke szerdán.Hoppon maradt Hadházy Ákos, aki azt sérelmezte, hogy intézkedtek vele szemben a rendőrök, amikor éppen kordonbontással feltűnősködött
Elutasította Hadházy Ákos országgyűlési képviselő rendőri intézkedést és bántalmazást sérelmező felülbírálati indítványát a bíróság.Hadházy Ákos Karmelita kolostor előtti "bántalmazása" senkit nem érdekel, a bíróságot is beleértve
A bíróság elutasította Hadházy Ákos felülbírálati indítványát, amelyben a független országgyűlési képviselő a Karmelita kolostornál vele szemben április elején történt rendőri intézkedést és bántalmazást sérelmezte - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden.Micsoda üdítő változatosság: megint kordont bontott a Karmelitánál a Momentum (videó)
Újabb akciót szervezett a Karmelita kolostornál a Momentum Mozgalom. Az ellenzéki párt országgyűlési képviselői és aktivistái kedden reggel hét óra után lebontották az épület körül felállított kordonokat.Orbán Viktor: nekünk Magyarország biztonsága az első
Csütörtökön hajnalban Orbán Viktor miniszterelnök összehívta a Védelmi Tanácsot az ukrán–orosz háborúban fokozódó harcok miatt – közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.Orbán Viktor a Deutsche Telekom vezérigazgatójával tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Karmelita kolostorban fogadta a Deutsche Telekom vezérigazgatóját, Timotheus Höttgest. A találkozón jelen volt Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter és Rékasi Tibor, a Magyar Telekom vezérigazgatója is. Az egyeztetésen a felek Magyarország digitális fejlesztésének kilátásait és kihívásait, illetve az ezen a területen elért közös eredményeket tekintették át – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.Ismét megrohanták volna a Karmelitát a diáktüntetők, csak menet közben elfogytak (Videó)
Csütörtökön a Belügyminisztérium előtt próbáltak rendszert dönteni a diáktüntetetők, akik a mérsékelt érdeklődést észlelve inkább spontán utcabálba fojtották bánatukat. A szokásos rigmusok skandálását követően az apátiába fulladó utcabuliból néhányan inkább mégis a Karmelita kolostor felé vették az irányt, útközben azonban elfogyhatott a maradék lelkesedés is: stábunk csak a keddi virrasztás után csomagoló négy diákkal – és a tüntetőket messze meghaladó számú turistával – találkozott a Várban. Ők azt mondták, nem szívesen látták volna a minisztériumnál demonstrálókat, mivel azok egy része erőszakos tüntető, ráadásul a politika is beférkőzött a soraikba. Jelen esetben mondjuk inkább kiférkőzött, hiszen Hajnal Miklós például már a rendezvény hivatalos programjának kétharmadánál sietve távozott a tüntetésről. Úgy tűnik, lassan a Momentum is kinövi a demonstrációkat – ez pedig minden érintett kapcsán sokatmondó.Ajánljuk még

















