Hiperpasszív közlekedés – Egy óra alatt egyetlen kilométert lehet haladni több fővárosi vonalonPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 június 7. Miközben Karácsony Gergely diplomáciai botrányt okoz és a miniszterelnöki ambícióit dédelgeti, a legalapvetőbb feladatait sem képes ellátni: Budapest közlekedése megbénult ma reggel is, a rakpart lezárása és a főváros által felfestett értelmetlen biciklisávok miatt áll a forgalom. Volt, akinek egy órába telt egyetlen kilométer megtétele. Ez lenne a hiperpasszív közlekedés?– vetette fel a problémát közösségi oldalán Deák Dániel, aki posztjához képeket is mellékelt a fővárosban feltorlódott kocsisorokról, az elképesztő méreteket öltő közlekedési káoszról.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat