kórház
Öt év ígérgetés után: így néz ki most az újpesti kórház
A 2019-es kampányban a baloldal mostani jelöltje, Trippon Norbert Varju Lászlóval közösen vágta le a lakatot az Árpád Kórház kerítéséről, a kampány kirakatába helyezett Déri Tibor pedig egyfajta spirituális gyakorlatként fogta fel az infrastruktúrafejlesztést és azt kérte, „higgyetek benne: Újpestnek kórháza lesz!”. Azóta kiderült, hogy a baloldal ígéreteit elhinni kevés a boldoguláshoz, a PestiSrácok.hu stábja pedig elment, hogy megnézze, mi valósult meg az öt évvel ezelőtt beígért újpesti kórházból.„Higgyetek benne: Újpestnek kórháza lesz!” – Öt éve ígértek kórházat Újpestnek, máig nem tartották be a szavukat
Hiába ígérte meg Újpestnek Trippon Norbert és Déri Tibor 2019 nyarán, öt év elteltével sincs kórháza a IV. kerületnek, de még csak remény sincs arra, az elhagyatott kórházépületeket egyszer újra élet fogja betölteni. Az újpesti városvezetés csupán egyfajta pszichoterápiai kísérletnek vetette alá az újpesti szavazókat, hiszen korábban azzal hitegettek, hogy csak hinni kell benne, és lesz kórház. Ennek megfelelően cselekedet nem is követte a szavakat. Persze a "hibás" szerintük megint az előző fideszes vezetés, de lássuk a valóságot, és nézzük meg pontosan hogy hazudtak az ügyben a baloldali politikusok.Magukat palesztinnak álcázó izraeli kommandósok egy ciszjordániai kórházban öltek meg palesztin fegyvereseket
Magukat palesztinnak álcázó izraeli kommandósok egy ciszjordániai kórházban öltek meg kedden három palesztin fegyverest, akik közül gyanújuk szerint az egyik éppen terrortámadást készült elkövetni, a másik kettő pedig korábban vett részt valamilyen támadásban – közölte az izraeli hadsereg és a rendőrség.Megmentettek egy újszülöttet a zalaegerszegi kórházban
December 29-én a délelőtti órákban helyeztek el egy kisfiút a zalaegerszegi babamentő inkubátorban. A csecsemő azóta is teljesen egészséges, és a kórház már megkezdte a hivatalos gyámügyi eljárását, írta meg az Index.GEOrgPOLITIKA – Izraeli teherhajót foglaltak el a jemeni lázadók
Síita húszi lázadók foglalták el a „Galaxy Leader” névre keresztelt teherhajót a Vörös-tenger déli szakaszán. A jemeni fegyveresek bejelentették, hogy egyetlen Izraelhez köthető hajó sem lesz többé biztonságban a térségben. A hajónak valójában több tulajdonosa van, köztük egy izraeli üzletember is. A „Galaxy Leaderen” 22 fős legénység tartózkodik. Yahya Saree, a húszi felkelők szóvivője figyelmeztette a matrózókat is, hogy ne vállaljanak munkát olyan hajókon, amelyek izraeli tulajdonban állnak. A síita milicisták már több drón és rakétatámadást is indítottak Izrael ellen az elmúlt hetekben.A WHO ki akarja üríteni az es-Sifa kórházat Gázában
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) szombaton bejelentette, hogy tervet dolgoz ki a gázai es-Sifa kórház kiürítésére, amelyet a "halál övezetének" nevezett. A szervezet szerint az es-Sifa a Gázai övezet legnagyobb kórháza, amely az izraeli támadások célpontja.Hazaengedték a kórházból Horváth Lajos Ottót, a Nemzeti Színház balesetet szenvedő színészét
Hazaengedték a kórházból Horváth Lajos Ottót is, aki múlt pénteken szenvedett balesetet a Nemzeti Színház színpadán.Ajánljuk még

















