migráns
Kézigránáttal felrobbantotta magát a migránsokat szállító embercsempész Vitnyédnél
A rendőrök megállítottak egy Ausztria felé haladó járművet a 85-ös számú főúton. A gépkocsi vezetője, kezében egy lőfegyverrel és egy kézigránáttal, kiugrott és elszaladt, majd végzett magával. Az embercsempész autójában öt illegális bevándorló utazott.Deportálja a munkakerülő migránsokat az Egyesült Királyság
Deportálja a munkát keresni nem hajlandó, hajléktalan bevándorlókat az Egyesült Királyság – jelentette be Priti Patel belügyminiszter.Kövekkel támadtak a migránsok a rendőrökre Olaszországban
Olasz nem kormányzati szervezetek bírósághoz fordultak a baloldali kormánynak a menekültekre kivetett karanténintézkedéseivel szemben, miközben az egyik táborban elszigetelt bevándorlók kövekkel támadtak az őket őrző rendőrökre hétfőn.Román embercsempészt állítottak meg a rendőrök hétvégén
Egy román rendszámú kisteherautót állítottak meg Tompa külterületén az 53-as számú főúton a járőrök vasárnap reggel. A sofőr tizenöt, magát afgán állampolgárnak valló illegális migránst szállított.Embercsempészeket fogtak el Bábolna térségében
Tizenhárom illegális bevándorlót akart átszállítani Ausztriába az a két autós, akiket a rendőrök csütörtök hajnalban az M1-es autópályán félreállítottak. A rendőrök négy megyére kiterjedő akció keretében a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Nemzetközi Bűnözés Elleni Főosztály Pécsi, illetve a Székesfehérvári Osztályának információi alapján állították meg a magyar és lengyel honosságú gépjárműveket.A migránsokkal szembeni embertelen máltai bánásmódot bírálta az ENSZ emberi jogi hivatala
A migránsokkal szembeni embertelen máltai bánásmódot bírálta pénteken az ENSZ Emberi Jogi Főbiztossága (OHCHR), amely szerint a bevándorlók kevés tiszta ivóvízhez és tisztálkodási lehetőséghez jutnak. Ettől a hírtől sem lepődtünk meg...Tíz migránsból álló csoportot állított meg a rendőrség
A külföldiek Hercegszántó-Hóduna térségében akartak illegálisan az országba jutni.Fegyházbüntetésre ítélték egy embercsempész bűnszervezet tagjait Esztergomban
Első fokon fegyházbüntetésre ítélt az Esztergomi Járásbíróság hat embert, mert pénzért több mint ötven migránst csempésztek át Magyarországon át Ausztriába 2015 júniusáig – tájékoztatta a Komárom-Esztergom megyei főügyész szerdán az MTI-t.Ajánljuk még

















