mszp
Az MSZP-s Molnár Zsolt követeli: Magyarország hajtsa végre a kényszerbetelepítést
A szocialista Molnár Zsolt szerint a magyar nemzet sorsát teszi kockára a kormány azzal, hogy nem hajtja végre az uniós bíróság kényszerbetelepítési kvóta-ügyben hozott ítéletét. Az MSZP-s politikus tagadta, hogy felülről nyitott kvótákról lenne szó. Hogy mennyire szabad hinni a szociknak migrációügyben: két éve Kunhalmi Ágnes még azt állította, a bevándorlás álprobléma...Demeter Márta szerint egyes ügyekben „az MSZP feltűnően hallgatag”
Demeter Márta szerint egy LMP-Együtt-Párbeszéd-Momentum tömb képes lenne megszólítani a 30-40 százalék között mozgó bizonytalan szavazókat, mivel sokan csalódtak az ellenzéki poltikában is - mások mellett erről beszél a Magyar Narancsnak adott interjújában.Budai Gyula: a Czeglédy által elcsalt pénz jelentős része az MSZP és a DK pártkasszájába kerülhetett
Felmerül a gyanúja annak, hogy a Czeglédy Csaba által költségvetési csalással megszerzett, illetve a büdzsébe be nem fizetett csaknem 3,5 milliárd forint jelentős része az MSZP és a DK pártkasszájába kerülhetett - mondta Budai Gyula fideszes országgyűlési képviselője csütörtökön Szombathelyen, a városház előtt újságíróknak.Volt MIÉP-es csalóval bővül Botka László pártja
Tóth Ernő korábban szélsőjobboldali és szélsőbaloldali volt, most az MSZP-s miniszterelnök-jelölt programja tetszett meg neki. Egy hónap múlva már párttagsági könyvvel a zsebében sétálna - írta meg a szegedma.hu-ra hivatkozva a 888.hu.Korruptak voltak - Csúnyán elszólta magát Gyurcsány Ferenc
Csúnyán elszólta magát Gyurcsány Ferenc, a DK pártelnöke, aki dunaújvárosi lakossági fórumán arról beszélt, 2010 előtt visszakérték a kormányzati beruházásokra adott pénzek húsz százalékát. "Akkoriban ez volt a politikai korrupció csúcsa" - jelentette ki Gyurcsány. Emlékezetes, korábban fekete pénzekről is értekezett a bukott miniszterelnök. 2013-ban azt mondta, jobb, ha nem tudjuk, honnan vándorolt pénz az MSZP kasszájába.Bemutatjuk a Gyurcsány-közeli offshore céget, ahová titkos MSZP-s pártpénzek folyhattak
Lobbipénzeket, titokzatos párttámogatásokat és MSZP-s potentátok energetikai ügyleteiből befolyt nyereségét „nyelhette el” 2011 előtt az a svájci-angol „offshore” cég, amelynek többségi tulajdonosa 2016 januárja óta Oláh Lajos DK-s országgyűlési képviselő testvére. A PestiSrácok.hu forrásai szerint alappal feltételezhető, hogy Oláh Alekszandr László csupán stróman, és rajta keresztül valójában politikus bátyja irányíthatja a társaságot, aki nem mellékesen Gyurcsány Ferenc hűséges embere. Azé a Gyurcsány Ferencé, aki 2013-ban arról beszélt, „jobb, ha nem tudjuk”, milyen forrásokból érkezett a pénz a szocialista párthoz...Ajánljuk még

















