mszp
Ezüst tálcán kínálja magát az ellenzéki pártoknak Kész, aki ismét ringbe száll Veszprémben
Jövőre is ringbe száll Kész Zoltán, miután a Veszprém megyei álfüggetlen országgyűlési képviselő bejelentette, több mint ötezer ember biztosította a támogatásáról és emiatt úgy döntött, hogy független jelöltként elindul a 2018-as országgyűlési választásokon. Az ultra liberális elveket valló politikus 2015-ben időközi választáson nyert mandátumot a parlamentbe. Kész akkor nagyjából 14 ezer szavazattal nyerte meg a választást, alig 3000-el több vokssal, mint a Fidesz jelöltje, annak ellenére, hogy a legtöbb baloldali párt felsorakozott mellette. Az elmúlt két évben Kész több ízben korábbi támogatóival is konfrontálódott, többek közt a kötelező betelepítési kvóta miatt, amely kérdésben egyedül ő tartózkodott.Tizenötezer migránst ide! - A kvótapárti ellenzék már rég behódolt volna Brüsszelnek
Egy emberként ünnepeli az ellenzék, hogy az unió bírósága elutasította a magyar kormány keresetét a kvótaperben és úgy döntött, hazánknak részt kell vennie a migránsok uniós elosztási mechanizmusában. Az ellenzéki öröm persze annak fényében cseppet sem meglepő, hogy Gyurcsánytól-Vonáig, Molnártól (Botkától)-Juhászig minden ellenzéki párt a magyar és az európai parlamentben is a kvóta, a migránsok betelepítése mellett foglalt állást, hol teljesen nyíltan, hol burkoltan. A PestiSrácok.hu most felidézi, a kormányváltáson dolgozó politikusok és pártjaik miként viszonyultak a kormány kvóta elleni harcához és hogyan próbálták pártpolitikai üggyé zülleszteni a nemzeti kérdést.Kezdünk aggódni a szocialistákért, fura látomásaik vannak Magyarországgal kapcsolatban
"A Fidesz hazug módon el akarja hitetni a magyar emberekkel, hogy csak a győzelmük esetén maradhat meg a határzár, pedig a valóság ezzel szemben az, amit Botka László már számtalanszor elmondott: a kerítés állni fog addig, amíg a magyar emberek félnek" - írta közleményében a Magyar Szocialista Párt.Reviczky Gábor Kossuth-díjas színész szerint abszurdum azt mondani, hogy ellopják az uniós pénzeket
Reviczky Gábor Kossuth- és Jászai díjas színművész szerint az Orbán-kormány "piszkosul helyrehozott" egy olyan országot, ami, ha marad a Gyurcsány-kormány, rosszabbá vált volna, mint Görögország.Már a baloldali választók sem hisznek az ellenzéki összefogásban
A Hirado.hu stábja is ott volt a pénteken zászlót bontó új ellenzéki összefogás rendezvényén, ahol arra kereseték a választ, hogy vajon a kilátogatók mit gondolnak az aktuális összeborulásrólDemeter Márta csatlakozik az LMP frakciójához, a költségvetési bizottság alelnöki posztját kaphatja meg
Az LMP-frakcióban folytatja munkáját Demeter Márta országgyűlési képviselő, aki januárban lépett ki az MSZP képviselőcsoportjából. A politikus ezt az Indexen pénteken megjelent interjúban mondta el. Demeter Mártára az Országgyűlés Költségvetési bizottságának alelnöki posztját bízná az LMP - nyilatkozta a pozíciót jelenleg betöltő Schmuck Erzsébet az MTI-nek.Ajánljuk még

















