orbán viktor
Orbán Viktor bemutatta, hogyan működik a balosok hatalomgépezete
Megtartotta első közgyűlését a Patrióták Európáért. Orbán Viktor elmondta, Trump győzelmével a hazafik vannak többségben. Erős Európában és hazafiságban gondolkodik Orbán Viktor, aki a Fidesz elnökeként a Patrióták Európáért pártszövetség első közgyűlésén, Párizsban szólalt fel.A Patrióták elfoglalták Párizst – Gál Kingát választották a pártcsalád alelnökéül
A francia fővárosban tartják a Patrióták Európáért pártcsalád első közgyűlését, amelyen a magyar miniszterelnök is részt vesz. Orbán Viktor a tárgyalás mellett az esti holland-magyar meccsre is készül, méghozzá Geert Wilders társaságában.Orbán Viktor a Kossuth Rádióban: Magyarország gazdasági céljainak eléréséhez véget kell vetni a háborúnak (VIDEÓ)
A 2025-ös év csodálatos lesz, erről beszélt Orbán Viktor a múlt heti, Kossuth Rádiónak adott interjújában, de sokan szkeptikusak ezzel kapcsolatban. A jövő évi költségvetés azonban bizakodásra ad okot, hiszen otthonteremtésre, családtámogatásra, béremelésre, fejlesztésre is sok forrást különített el a kormány. Ezekről is beszélt ma Orbán Viktor a Kossuth Rádióban, de kitért arra is, hogy egy átmeneti időszak van éppen a béke megteremtését illetően, hiszen Donald Trum majd csak január 20-án lép hivatalba.Jogunk van nemet mondani
Nézzük, nézzük Orbán Viktor csörtéit az Európai Parlamentben meg az egyéb uniós helyszíneken, és az ellenoldali fejeken nem is mindig a megveszekedett ártó szándék látszik, hanem sok esetben egyszerűen nem értik ezt az egészet. Nem értik, hogy Magyarország miért csinálja, amit csinál, és megbotránkoznak azon, hogy Magyarország nem engedelmeskedik, hanem szembeszegül a magasabb hatalomnak. Mi – félázsiai fajtaként – nemcsak a saját álláspontunkat tudjuk igazolni, hanem azt is értjük, hogy a többiek mit nem értenek.Orbán Viktor: Szerbia a legfontosabb ország a magyar biztonság szempontjából
A magyar biztonság szempontjából Szerbia a legfontosabb ország, ezért újabb magyar-szerb beruházásokat határoztak el a kőolajszállítás, a gázszállítás, a villamosvezeték-építés, a földgázkereskedelem és a földgáztárolás kérdésében, valamint megállapodtak a Röszke-Horgos hatérátkelőhely modernizálásáról is - közölte Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Budapesten, a magyar-szerb stratégiai együttműködési tanács ülése után.Orbán Viktor szerint úgy kell folytatni a zöld átmenetet, hogy közben használjuk a földgázt, olajat és az atomenergiát is
A józan ész és nem ideológiák vagy pánik által vezérelt klímapolitikát szorgalmazott Orbán Viktor miniszterelnök kedden Bakuban, az ENSZ éves éghajlatváltozási konferenciáján (COP29).Azok akik most “kikutatták”, hogy Magyar Péter népszerűbb Orbán Viktornál azt is megmérték már, hogy Márki-Zay vezetésével győzhet az ellenzék
Milyen érdekes, hogy a Medián és a hasonszőrű, természetesen abszolút független és objektív "kutatóintézetek és közvélemény-kutatók" izgalmas eredményekkel szoktak kirukkolni. Ezek általában vágyvezérelt számokat jelentenek, egyre pofátlanabbul mérve félre és befolyásolva a közvéleményt. Ez történt az Egyesült Államokban és ugyan hálózat természetesen nincs, de ez történik Európában és Magyarországon is. Mérnek ezek össze-vissza…Orbán Viktor: A magyar diplomácia száz éve nem volt olyan erős, mint most
Donald Trump az nem a megmentőnk, hanem a harcostársunk– értékelte az amerikai választási eredményeket Orbán Viktor. A kormányfő szerint Magyarország már nincs egyedül a nemzetközi politikai színpadon, hiszen egy igazi nagyhatalom, az amerikai kormányzat áll mellettünk. Magyarország súlya ezzel 100 éves távlatban nem látott magasságba emelkedett, ami hazánk méretéhez képest jelentős befolyást jelent.Most akkor tényleg rossz hazánknak, hogy Trump nyert? A baloldal már ezt a mantrát fújja – Karanténvlog
Hosszú ideig lejtették a balosok és a libsik a törzsi táncot, nagyokat kurjongatva, hogy Orbán Viktor milyen rossz lóra tett, mert senki sem áll már Donald Trump mellett, pária ő az egész világon, a nemes és nagy tudású Kamala Harris pedig legyalázza, utána pedig még jobban el lesz szigetelve hazánk. Az egy dolog, hogy már ebben a gondolatsorban sincsen egyetlen igaz szó sem, de a Trump vereségét előre tényként kezelő takaréklángelmék már előrevetették nemzetünk jövőbeli sivatagát. Aztán Donald Trump történelmi győzelmet aratott, de az alternatív valóság bajnokai szokásuk szerint nem szórtak hamut a fejükre, nem ismerték el, hogy ismét melléfogtak, hanem újra szembementek a józan ésszel. Most már azt mondják, hogy Trump okozza majd a magyarság kivégzését, elvére sokkal rosszabb lesz ez most nekünk, mintha Kamala Harris nyert volna. Előkerültek a gazdasági mutatók, tervek, számok és mindenféle hókuszpókusz, ami természetesen arra hivatott, hogy meggyőzze a sötétben tévelygőket. Az önmagukat régóta alaposan elhiteltelenítő zombisereg tehát igyekszik megint teljesen hülyének nézni mindenkit, miközben Donald Trump már felhívta Orbán Viktort, aki egyébként végig kitartott mellette. Biztosan jól leszidta és megígérte neki, hogy kő kövön nem marad Magyarországon, elvégre így szokott ez menni. A Karanténvlog Trump győzelme mellett azért érintőlegesen foglalkozott a kamucsodaszarvassal is, hiszen Magyar Péter már fel is ajánlotta EGYÜTTMŰKÖDÉSÉT Donald Trumpnak, az univerzum leendő ura nagy gesztust tett ezzel a leereszkedéssel. Végül Dobrev Klára újabb szánalmas nyikorgása és hazaárulása zárja az e heti Karantént! Tartsatok most is velünk!Ajánljuk még

















