orbán viktor
Itt nagy rengésértékű asztalra csapás várható – Orbán szemlézi a magyarellenes támadásokat (videóval frissült!)
Azt úgy nagyjából megszokhattuk az elmúlt másfél évtizedben, hogy Orbán Viktor nem fenyegetőzik, csak néha tesz egy-egy kijelentést, aminek lesz következménye. Nos, most minden jel arra mutat, hogy Brüsszelben néhány ember sarokba lesz állítva, a miniszterelnök ugyanis éppen az EP-képviselőket hallgatja meg a magyarellenes támadások kapcsán.Szánalom a négyzeten: Daniel Freund üdvözölte az új Európai Bizottságot, akiktől annyit kért, hogy "legyenek kemények" Orbán Viktorral
Ismeretes, az Európai Parlament (EP) múlt hét szerdán megszavazta az új Európai Bizottságot. Az új testület december 1-én hivatalba is lépett Ursula von der Leyen vezetésével.Újra találkozik Orbán Viktor és Ferenc pápa
Ismét találkozóra kerül sor a magyar kormányfő és Ferenc pápa között. A katolikus egyházfő utoljára tavaly találkozott Orbán Viktorral, mikor Budapestre látogatott, a mostani találkozóra a Vatikánban kerül sor.Míg a németek kitalálják, hogy most mit kellene gondolniuk, Magyarország és Franciaország között szövetség alakult
Az európai ipari miniszterek nem tudtak egyhangú nyilatkozatot tenni az EU gazdasági versenyképességéről, és nézeteltérés alakult ki köztük abban, hogy az uniós forrásokat az atomenergia finanszírozására fordítsák-e – írja az Euractiv.Orbán Viktor: Varga Mihály lesz az új jegybankelnök
Mi mindig a minimálbér emelése mellett vagyunk–jelentette ki a Kossuth Rádió „Jó reggelt Magyarország” című műsorában Orbán Viktor. Hozzátette ugyanakkor, hogy a vállalkozók szempontjait is figyelembe kell venni. A kormányfő arra a kérdésre, hogy mindezt miből tudják finanszírozni azzal válaszolt, hogy a gazdaság fejlesztéséből származó nyereségből. A kormányfő beszélt arról is, hogy soha nem álltunk ilyen közel a háború végéhez, de soha nem is volt ennyire veszélyes a helyzet. Az új gazdaságpolitika kapcsán pedig arról beszélt, a békeköltségvetést nem csak a háború, de Brüsszel, és annak hazai ügynökei is veszélyeztetik.Nehéz lehetett leírni a Telexnek, hogy még Zelenszkij tanácsadója sem tartja oroszbarátnak a magyar miniszterelnököt
Mihajlo Podoljak, az ukrán elnök tanácsadója Kijevben adott interjút a Telexnek, amiben elmondta, hogy Orbán Viktor nem oroszbarát, csupán a nemzeti érdekekre fókuszál. A balos médiának ezt nehéz lehetett leírni, hiszen évek óta azon mesterkeldnek, hogy félrevezessék az olvasókat azzal, hogy oroszpártinak állítják be a magyar miniszterelnököt.Nagy a baj/rendkívüli/most jött/BREAKING: hat év múlva átveszik az UFÓK a Föld irányítását, Magyar Péter már az együttműködésről tárgyal
A hatásvadász címek korát éljük, de most a kattintásokért varázsinfót adó Titkok Szigete nevű csoport mindenen túltett. Leírták, hogy hat, azaz HAT éven belül itt lesznek az ufók, ezt pedig kaliforniai tudósok bizonyították be. Tényleg nagy lehet a baj, mert eddig a brit tudósok nevében zúgtak el felettünk a tuti infók, de úgy látszik, hogy áttevődött a tudáscsakra az Egyesült Államokba. Persze, jókat nevethetünk itt mi az ilyesmin, de az ezoterikus csalók és félőrültek korát éljük, amikor egyre többen hisznek a plejádok fényküldötteiben, ami már nagy haladás azóta, hogy "tegyük a kezünket a tévére" és majd attól meggyógyulunk, ha Gyurcsók József is úgy akarja, meg az energiamezők. És milyen érdekes, hogy az ilyen ezoterikus oldalak előszeretettel kormányellenesek is. Biztos megsúgták nekik az ufók, hogy Magyar Péter a nyerő.Orbán Viktor elárulta miért olyan fontos a kormánynak együttműködnie a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával
A kormány valamint a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) együttműködése elengedhetetlen, hiszen közösen dolgozva lehet hatékony programokat kialakítani, és a vállalkozói szektort érintő gazdasági kihívásokra megfelelő válaszokat adni - mondta az MTI-nek Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke kedden annak kapcsán, hogy a napokban lezajlott az első tárgyalás Orbán Viktor kormányfő és Nagy Elek, az MKIK nemrég megválasztott elnöke között.Orbán Viktor: Tartoztunk az Aranycsapatnak és kapitányának ezzel a múzeummal!
Stílszerűen november 25-én, vagyis a Magyar Labdarúgás Napján nyílt meg a Puskás Múzeum a Puskás Aréna toronyépületében. A földkerekség legismertebb magyarjáról igazán méltó helyen, a róla elnevezett aréna kultikus épületrészében nyílik állandó kiállítás, amely nemcsak Puskás Ferenc, de az egész Aranycsapat előtt is különleges emléket állít. A múzeumot Orbán Viktor miniszterelnök avatta fel. Az ünnepségen köszöntőt mondott Emilio Butragueno, a Real Madrid igazgatója, Csányi Sándor az MLSZ elnöke és Schmidt Mária történész, a Terror Háza Múzeum igazgatója is.Ajánljuk még

















