orbán viktor
Erdogan elnökkel találkozott Törökországban Orbán Viktor
Törökországban folytatódik a békemisszió 2.0 küldetés. A magyar miniszterelnök csütörtökön Ankarában tárgyal Recep Tayyip Erdogan török államfővel, majd részt vesz a magyar–török kulturális évad záróeseményén.Zelenszkij, a hálás ukrán vezér
A háborúban mindig jól jön a segítség, ezért pedig a harcban álló felek általában nagyon hálásak azoknak, akik nem tagadják meg a segítő jobbot. Magyarország történelme során a legnagyobb humanitárius segítséget nyújtotta az ukránoknak, emlékezzünk már a harcok kirobbanásakor érkező menekültáradatra, akiket a magyar-ukrán határon vártak a magyar segélyszervezetek és önkéntesek. Azóta is, folyamatosan segítjük az ukránokat, miközben a háború kiszélesítését kategorikusan elvetjük és nem szállítunk fegyvert. Az ukránok pedig elfogadják a segítséget, majd ott gyaláznak bennünket, ahol tudnak. Igaz, akik fegyvert küldenek, azokkal is folyamatosan elégedetlenek.Orbán Viktor: Zelenszkij visszautasította a karácsonyi tűzszünetre tett javaslatot
A magyar EU-elnökség végén újabb erőfeszítéseket tettünk a béke érdekében - írta az X közösségi portálon a magyar miniszterelnök.Szijjártó Péter: magyar és orosz oldalról is egyértelmű az elkötelezettség az energetikai együttműködés fenntartása mellett
Orbán Viktor miniszterelnök telefonon beszélt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel, akivel teljes egyetértés volt abban, hogy mindent meg kell tenni az energetikai együttműködés fenntartása mellett - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán Budapesten."Elszigetelődés": Ma Putyinnal egyeztetett, csütörtökön meg már Törökországban tárgyal Orbán Viktor
Orbán Viktor miniszterelnök annyira el van szigetelődve, hogy miután szerda reggel az orosz elnökkel egyeztetett, csütörtökön pedig már Ankarában tárgyal Recep Tayyip Erdogan török államfővel, majd részt vesz a magyar-török kulturális évad záróeseményén.Telefonon tárgyalt Orbán Viktor és Vlagyimir Putyin
Az orosz elnök Orbán Viktorral beszélgetett ma telefonon. A Kreml beszámolója szerint a beszélgetés során több témát is érintettek, szóba került Ukrajna helyzete, amely során Orbán a békés megoldást keresését javasolta. Illetve a Szíriában történteket is megvitatták.Szijjártó szerint minden eddiginél jobb politikai kapcsolat jöhet létre Magyarország és az Egyesült Államok között
Aranykor előtt áll a magyar-amerikai politikai kapcsolatrendszer, Donald Trump elnökké választásával minden korábbinál jobb viszony alakulhat ki Magyarország és az Egyesült Államok között - jelentette ki Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Budapesten.A piros sarokban Orbán Viktor rémálma: a Kihívó
Vannak fontos és különösen fontos dolgok az életben. Egy hiteles, normális, vezető politikus számára elsősorban az lehet fontos, hogy jó irányba vezesse az országát, eredményeket érjen el, növelje a befolyását és kitartson a nemzete érdekei mellett. Mindezt természetesen meg is kell mutatni, láthatóvá kell tenni, de a munka fontosabb, mint a bájolgás. Vannak azonban olyan emberek, akiknek az a fontos, hogy ott díszelegjenek a Politico oldalán és utána eredményként ezt oszthassák meg rajongóikkal, hogy befolyásos felforgatónak tartják. Gratulálunk, érdemes volt pezsgőzni Londonban, ilyen távlatok még nem nyíltak a magyar emberek előtt.Ursula a pálya széléről figyeli, ahogy a nagyok beszélgetnek
Bajban van Ursula von der Leyen. Az Európai Bizottság elnökének ugyanis hamarosan tárgyalnia kellene Donald Trumppal, a leendő amerikai elnök azonban a hírek szerint nem igazán akar vele szóba állni, mert finoman szólva sem kedveli a Pfizer-királynőt. Kedveli ellentétben Ursula legnagyobb ellenfelét, Orbán Viktort. De azért az EB vezetőjének sem kell aggódnia, ha lecsófőzést közben a két igazi nagyágyú beszélget egymással, talán őt is megemlítik.Ajánljuk még
















