orbán viktor
Orbán Viktor: a magyarok helye az első tízben van
Derekas helytállásnak nevezte Orbán Viktor miniszterelnök a Nemzeti Sportnak adott interjúban a magyar olimpikonok által elért eredményeket, köztük a hat aranyérmet, és úgy vélte, hogy a magyarok helye az első tízben van. Orbán Viktor a fertőzött Szajnában rendezett úszás kapcsán kitért arra is: nem szabad azt hinnünk, hogy a világban a nemzetek azonos elbánásban részesülnek. "A magyar győzelmek azért érnek különlegesen sokat, mert a magyarok általában hátrányos elbánásban részesülnek. Ritka az a pillanat, és ritka az a sportág, ahol olyan szinten tudjuk magunkat képviselni, hogy fair elbánásban legyen részünk, esetleg kedvező közegben lépjünk pályára. Mi általában hátrányból kezdünk, és onnan nyerünk" - mutatott rá.Orbán Viktor is felszólalt a nemzetközi keresztény konferencián
Orbán Viktor miniszterelnök az olaszországi Frascatiban vesz részt a Katolikus Törvényhozók Nemzetközi Hálózata (ICLN) vasárnapig tartó 15. éves konferenciáján – tájékoztatta a sajtót Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.Magyar Péter megkérdezte mikor mond le Orbán Viktor
Magyar Péter már gyúr a csütörtöki kormányinfóra. A bulikirály két parti között több tucat kérdést fogalmazott meg, amelyek jelentős része továbbra is a kórházi klímákon lovagol. Első és utolsó kérdése is személyesen Orbán Viktor miniszterelnöknek szól: hogy képzeli, hogy merészelt 3 héten át az Adrián nyaralni miközben Magyar meggyőződése szerint soha nem látott egészségügyi veszélyhelyzet van és mikor mond le.Kihúzza az EU méregfogát Orbán Viktor? Úgy néz ki húszmilliárd euró ütheti Magyarország markát
Az Európai Unió még mindig tartozik Magyarországnak forrásokkal, amiket mindig más okra hivatkozva nem adtak eddig oda. A korrupció volt a vesszőparipájuk, de most Orbán Viktor aláírta a Magyar Közlönyben is megjelent határozatot, ami a csalás-és korrupcióellenes lépésekről szól.A miniszterelnök is gratulált Krausz Ferencnek - A Nobel-díjas fizikus vette át idén a Magyar Szent István Rendet
"Méltó helyre került a Magyar Szent István Rend. Gratulálunk, Krausz Ferenc!" - írta közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök, miután Krausz Ferenc Nobel-díjas fizikus vette át a Magyar Szent István Rendet az augusztus 20-i állami ünnep alkalmából Sulyok Tamás köztársasági elnöktől kedden a Sándor-palotában.Kamala Harris alelnökjelöltje: nem barátkozunk olyan diktátorokkal, mint Vlagyimir Putyin és Orbán (Videó)
„A szövetségeseinket tiszteletben tartó külpolitika - nem pedig az olyan diktátorokkal való összebújás, mint [Vlagyimir] Putyin és Orbán - [a helyes út]” - mondta a Fox News-nak adott interjújában Tim Walz, Kamala Harris alelnökjelöltje.Ismét Orbán Viktort idézte Donald Trump
Donald Trump sajtótájékoztatóval, Kamala Harris Joe Bidennel közösen tartott gazdasági témájú választási fórummal folytatta kampányát csütörtökön.A legostobább kamukat és Orbán Viktor gyalázását mondatta fel a Telex a Sziget külföldi sleppjével (Videó)
Annyira el van nyomva a "független-objektív sajtó" kis hazánkban, hogy a Telex csapata a Sziget-fesztiválra is ellátogathatott a diktatúra sötét óráiban, hogy Orbán Viktorról kérdezgessék a külföldi részvevőket. Remekül látszik, hogy a nyugati sajtó milyen fals képet kreált a magyar kormányfőről a nem sokat gondolkozók számára, ugyanis a megkérdezettek jelentős többsége a sulykolt hazugságokat böfögte vissza. "Szélsőjobboldali", "Putyin bábja", "ő dönt a bírákról", "utálja egy jogrendszert", "megfosztja az embereket a jogaiktól", "homofób". Volt olyan sötétzöld libbant, aki azt találta mondani: "azt hallottam másoktól, hogy egy seggfej, olyan, mint egy zsarnok". Sőt, az igazi tudor azt is elmondta, hogy hiába választják meg kétharmados többséggel, nem kéne miniszterelnöknek lennie, mert ez a demokrácia.Ajánljuk még

















