Pesti Srácok

orbanofóbia

Új szintre ért a baloldali haladás: már a hőség is rasszista – Politikai Pankráció

Ps TV 2023 augusztus 19.
A Politikai Pankrációban ismét agybomlasztó témák kerültek terítékre, hiszen Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője és Gav Duncan, a PestiSrácok.hu vloggere most is kitett magáért. Petra kiemelte, hogy ugyan nagyon fontos a könyvolvasás, azonban a baloldali kultúra nem hazudtolta meg magát, hiszen kijött három könyv is, ami semmi másról nem szól, csak Orbán Viktor szidásáról. Gav erre is rákontrázott, hiszen a BBC-n olyan cikk született, amelyben még a hőséget is rasszistának nevezik. Sok hagymázas gondolatról mondtuk azt évekkel ezelőtt, hogy csak lázálmainkban jöhetnek elő, ez azonban most már a súlyos és földhöz vágó valóság. A beszélgetés során Szabó Gergő és vendégei beszélgettek az Európai Unió mélyrepüléséről is, arról, hogy az unió soros elnökségének rendjét bolsevik módszerekkel, a lefektetett jogszabályok ellenére Magyarország kárára akarják megváltoztatni jogellenesen, nehogy hazánk kerüljön ebbe a pozícióba. Végül az is kiderült, hogy mivel lehet Angliában igazán kihozni egy rendőrt a sodrából: kapaszkodjon meg mindenki, nem a gyermekeket erőszakoló migránsbandák tetteivel, hanem azzal, ha leszbikusnak nevezik a női rendőrt, mert akkor félelem nélkül tiporhatja sárba azt, aki ilyet merészelt mondani. Nézzétek a Politikai Pankrációt most is!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!