Pesti Srácok

pofátlanság

A pofátlanság határtalan: Szabó Tímea a kínai vakcina felvételére buzdít és a kormányt vádolja oltásellenességgel (Karantén-vlog)

Magyar ugar 2021 április 16.
A kommunistánál nincs pofátlanabb fajta a világon: ha tegnap az arcodba hazudott valamit, gond nélkül mondja az ellenkezőjét a mai napon, sőt, még téged vádol hazugsággal. Ehhez tartja magát a magyar baloldal is, ahol Szabó Tímea az ATV egyik műsorában kénytelen volt elismerni, hogy bizony a kínai vakcinát is el kell fogadni az embereknek. De ha már itt tartott, akkor vajon miért is kellett volna megállnia ennél a szégyenletes pontnál, így Kabul rózsája ellentámadásba lendült, a szélsőbaloldali párt társelnökének demagógiája és pofátlansága pedig elérte azt a szintet, hogy a rikácsolás bajnoka vádolta meg oltásellenességgel a kormányt. Miután minden fronton visszavonulást kellett fújnia a demagóg politikusnak, azért még a foci EB-re utalva odaszúrt egyet, katasztrófát vizionálva a kínai vakcina miatt. Az ellentmondások nagymesterét csak Dobrev Klára szárnyalhatta túl, aki hasonló arcátlansággal jelentette ki, hogy bizony mindenki figyeljen a maszkviselésre és az oltások felvételére. Mintha a magyar társadalom teljesen hülye lenne és elfelejtette volna, hogy hónapok óta ássák alá a közbizalmat, a keleti vakcinák ellen még petíciót is indítottak, most pedig mindenkire figyelnek. A Karantén természetesen nem hagyta szavak és mémek nélkül a baloldal e heti termését sem, így a Pikó Andrást és Baranyi Krisztinát példaképnek tekintő Fekete-Győr is megkapta tőlünk a magáét, de a kormányzásra készülő 4 százalékos MSZP agytrösztjei is helyet kaptak mai összeállításunkban. Ne hagyjátok ki ma sem, készültünk nevetnivalóval és persze a dühítő igazságot is megmutatjuk nektek!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!