polbeat
Kampányban cinkosság, bukás után biliborogatás? - Toroczkai László a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Toroczkai László, Ásotthalom polgármestere, a jobbikos pártszakadás után a Mi Hazánk Mozgalom nevű párt alapítója, vezetője lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter mai vendége a PS-Polbeatben. A 19 órakor kezdődő élő műsorban az is kiderül, van-e levegő a jobboldalon Toroczkaiéknak, mik az új radikális párt tervei, elképzelései, és mi lesz a Jobbikkal. A Polbeatben az is szóba kerül, elcsalhatták-e a Jobbik tisztújítását, hogyan és milyen körülmények között lett Sneider Tamás Vona Gábor utódja. Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!Orbán Viktor példaképpé vált Európában - mondta Orbán Balázs a Polbeatben (videó!)
A nyugati polgárok is látják és tudják, hogy miközben az ő politikai elitjük továbbra is migrációpárti, aközben Közép-Európában ott vannak azok a fiúk, akik a vérzivatarban is végig egyenesen álltak, kiálltak elveik, politikájuk mellett, a kereszténység megvédése és a bevándorlás megállítása mellett - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című adásában Orbán Balázs, a Miniszterelnökség miniszterhelyettese. Szarvas Szilveszter és Stefka István kérdésére a politikus egyértelműsítette, Orbán Viktor magyar miniszterelnök példaképpé vált Európában, a kormányfő a nyugati néppártoknak is politikai hasznot hajt, már építi a saját politikai erőterét az a politikus, aki Orbán Viktorral mutatkozik.Kik azok a politikusok, akiknek orvoshoz kellene fordulniuk? - Orbán Balázs miniszterhelyettes a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
A tervezett Merkel-Orbán találkozót, Soros fehérgalléros embercsempész NGO-it, a Stop Soros törvénycsomagot, az alkotmánymódosítást, a kereszténydemokrácia reneszánszát és az európai paradigmaváltást vitatja meg a mai PS-Polbeatben Orbán Balázs, a Miniszterelnökség miniszterhelyettese Stefka Istvánnal és Szarvas Szilveszterrel az R56 Sörözőben. A 19 órakor kezdődő élő műsorban Orbán Viktor hétvégén elhangzott, Európát észhez térítő javaslatairól is szó lesz, mint ahogy arról is, hogy Orbán Balázs szerint az európai politikusok mentális problémákkal küzdenek, a beteg gyógyulását pedig elő kell segíteni. Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!"Lovas István huncut mosolyából mindig lehetett erőt meríteni" - Polbeat-videó!
Lovas István huncut mosolyából, férfias kézfogásából mindig lehetett erőt meríteni, egy igazi harcostársat vesztettünk - mondta Stefka István, a PestiSrácok.hu lapigazgatója a legutóbbi Polbeatben, ahol a hétfőn elhunyt újságíró küzdelmeiről, karakteréről beszélgetett Huth Gergely műsorvezetővel Bándy Péter, a Demokrata vezető szerkesztője és Bódi Ábel, a Defend Europe magyarországi szóvivője társaságában. A szereplők arra keresték a választ: miként folytatható Lovas a hazugságok, a hírhamisítás és a kettős mérce leleplezéséért vívott harca."A cédrust nem rendíthetik meg a vaddisznók" - Lovas Istvánra emlékezünk a Polbeatben (élő 19 órától!)
A hétfőn tragikus hirtelenséggel elhunyt Lovas Istvánra emlékezünk a mai Polbetben, az ő legfontosabb küzdelmeinek, szabadságharcainak, igazságkereséseinek felelevenítésével Bándy Péterrel, a Demokrata vezető szerkesztőjével, egyben Lovas állandó szerkesztőjével, Stefka Istvánnal, volt kollégájával és barátjával és a Lovas István által most letett lándzsa egyik fiatal továbbvivőjével, Bódi Ábellel, a Defend Europe mozgalom magyar szóvivőjével, az Identitás Generáció egyik alapítójával. A műsorvezető Huth Gergely lesz. A közvetítést szokás szerint este hét órakor kezdjük a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből.Nem leszek az ellenzék Lázár Jánosa - mondta Ungár Péter a Polbeatben - Itt a Kiszelly-Ungár-vita! (videó!)
Az ellenzéki térfélen a pálya az LMP-nek kedvez - jelentette ki a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában Ungár Péter, az LMP országgyűlési képviselője, aki Kiszelly Zoltán politológussal vitázott a műsorban. Ungár önkritikát is gyakorolt amikor kifejtette, sok hibát elkövettek a kampányban, ők is felelősek a kétharmados Fidesz-győzelemért, de kevésbé, mint olyan pártok, "akik a választás óta semmilyen önkritikát nem gyakoroltak, gondolok itt a volt miniszterelnök pártjára". Ungár Péter szerint az LMP meg fog erősödni a következő időszakban, Kiszelly Zoltán azonban úgy látja, az LMP nem fog nagyra nőni és pont Gyurcsány lehet az, aki egy nagy ellenzéki gyűjtőpárt vezetője, majd Orbán kihívója lehet 2022-ben.Az ördög kilépett a fényre, és tervei vannak velünk – Megadja, Bálint és Szerencsés a PS-Polbeatben
Soros György újabb tervét jelentette meg saját üzenő füzetén, a Project Syndicate-en. Ez nem szól másról, mint hogy Orbán Viktor 2015-ös álláspontját magáévá tette, mégse akar korlátlan és ellenőrizetlen migrációt, de szeretné, ha az Európai Unió tökig eladósodna Afrika érdekében, hogy ezzel megoldják a migrációt kiváltó okokat, hogy utána rendezett keretek között lehessen ellenőrzött, szívesen látott munkáskezeket importálni a már fejlett, demokratizálódott és iparosodott fekete kontinensről. Teljesen megőrült, vagy valami rendszer van még a fejében? Erről beszélgettünk Megadja Gábor eszmetörténésszel, Bálint Botond szociológussal és Szerencsés Márton Dániellel, lapunk újságírójával.Mi teremtettük, fellázadt, fejlődött, és van egy terve! – Megadja, Bálint, Szerencsés a Polbeatben! (Élő 19 órától!)
Újabb nem is létező tervet eszelt ki a mi fékezhetetlen agyvelejű Gyurka bátyánk, a világ legnagyszerűbb filantrópja, a tűz elhozója, az igazság egy egyenlőség nyílt szívű bajnoka. Természetesen fogalmazásának címzettje ismét Európa, hiszen mint az közismert, mérhetetlenül kevés gondolkodónk van a kontinensen, mindenképpen másik földrészről kell nekünk elmagyarázni, merre hány méter. Kunhalmi Ágnes legyen a talpán, aki meglepődik rajta: ismét az Európába történő bevándorlás foglalkoztatja. Ebből a kiindulópontból indítunk rajtaütésszerű beszélgetést az esti Polbeatben Bálint Botond szociológussal, Megadja Gábor eszmetörténésszel és Szerencsés Márton Dániel kollégánkkal. Szokás szerint 19 órától órától közvetítjük a beszélgetést a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből!Fekete vikingek, hős jakobinusok? – Így hamisítják a múltat a neomarxisták (Polbeat-videó)
Identitásproblémát csináltak a történelemből is, az individuum története felülírja a közösség történelmét – magyarázta Rácz András író a Polbeatben arra a kérdésre, hogy mi értelme van úgy átírni a történelmét, hogy az illeszkedjen a nyugati világ kortárs társadalomképéhez. Nekünk mindez csak azért tűnik fel, mert mi még máshogy tanultuk, de a modern, képességekre és társadalmi érzékenységre optimalizált generációknak már nem lesz meglepő, ha a vikingek között megjelenik egy afrikai vagy egy távol-keleti karakter.Ajánljuk még

















