polbeat
A Polbeatben vallotta be Lukácsi Katalin, hogy nem a kormányváltás volt a cél (videó!)
Az ellenzéki pártok mellett kampányoltam, de nem a kormányváltás volt a cél - vallotta be a PestiSrácok Polbeat című élő adásában Lukácsi Katalin aktivista, a választások utáni tüntetések egyik vezérszónoka. Szerinte jelen pillanatban a Fidesz jelenti a nemzeti oldalt, mert kiáll a családok, a kisebbségek és a történelmi múlt mellett. Lukácsi Katalin arról is beszélt, hogy keresztényként is részt lehet venni a Pride-on, a melegfelvonuláson, mert Jézus is leült a bűnösök asztalához.Orbán, vagy a püspököt köpködő csőcselék korrumpálja-e Jézus keresztjét? - Lukácsi, Ambrus, Stefka és Vésey a Polbeatben! (ÉLŐ 19 órától!)
Megvannak a nácik! - Lukácsi Katalin "igazi keresztény, igazi konzervatív" aktivista, Ambrus Petra és Vésey Kovács László, a PestiSrácok.hu újságírói, illetve Stefka István lapigazgató vitázik a ma esti Polbeatben, amelyet szokás szerint 19 órától órától közvetítünk a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből, illetve itt, a PestiSrácok.hu-n!A liberális elitet nem lehet egy nap alatt lerendezni - mondta a Polbeatben L. Simon László és Prőhle Gergely (videó!)
Én is felháborítónak tartom, hogy a mi pénzünkből Magyarországra, a könyvfesztiválra jön vendégeskedni Daniel Kehlmann világhírű író, majd az alkalmat arra használja fel, hogy Orbán Viktort a Fülöp-szigetek diktátorához hasonlítsa, ugyanakkor szólásszabadság van - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című élő adásában L. Simon László parlamenti képviselő, József Attila-díjas író, költő, aki az adásban Prőhle Gergellyel, a Petőfi Irodalmi Múzeum (PIM) főigazgatójával elemezte a kulturális támogatásokat. Stefka István és Szarvas Szilveszter kérdésére a Polbeatben L. Simon László és Prőhle Gergely is cáfolta Szakács Árpád Magyar Időkben megjelent cikksorozatát, amely szerint a PIM balliberális kifizetőműhely lenne, és hogy az intézményben tobzódnának a magyarokat és Orbán Viktort gyalázó balliberális véleményformálók.Balliberális rettegők az utcán és a kulturális életben - 18 órától élőben közvetítjük a tüntetést, majd a Prőhle-L. Simon kultúrvitát a Polbeatben!
A csalódott ellenzéki tüntetők mai tehetetlenségi demonstrációját és a PS-Polbeatet is élőben közvetíti a PestiSrácok.hu. 18 órától portálunkon élőben követheti, hogy a "Mi vagyunk a többség" nevű viccmozgalom a tegnapi és ma reggeli lebőgése után képes lesz-e tömegeket megmozgatni a 18 órára meghirdetett kormányellenes demonstárcióján, 19 órától pedig a PestiSrácok Polbeatet nézheti élőben az R56 Sörözőből. A Kossuth térre hirdetett tüntetést 18 órától 18:45-ig közvetítjük élőben, utána a technika és a stáb a Bem rakpartra, az R56-ba száguld, hogy az esti vitát, a Polbeatet is élőben közvetíthessük, amelyben Prőhle Gergely, a Petőfi Irodalmi Múzeum főigazgatója, és L. Simon László országgyűlési képviselő, József Attila-díjas magyar író, költő lesz Szarvas Szilveszter és Stefka István mai vendége. Az élő adásban arról az elmúlt hetekben nagy port kavart közéleti vitáról lesz szó, amely szerint létezik-e liberális kulturális diktatúra, kik kapnak kulturális támogatást és miért a folyamatosan rettegő balliberális értelmiségiek részesülnek bőkezű állami támogatásokban. Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!Ellenzéki mondanivaló nincs, csak kannásboros punkbulik vannak - Itt a Polbeat Csibra Tiborral és Vésey Kovács Lászlóval
Minket megtámadhatnak a tüntetők mindenféle következmény nélkül, de ha mi véletlenül fizikai kontaktusba kerülnénk velük, akkor reggelre itt lenne a BBC és három napig az Index címlapján szerepelnénk - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Csibra Tibor, portálunk újságírója és száguldó riportere, a május elsejei élő közvetítésünk tudósítója.Gulyás Marci intellektuális "újratervezés" miatt visszavonult, Csibra és Vésey a Polbeatben (ÉLŐ, 18.40-tól!)
Két hete ígérte meg Gulyás Márton, a nemzet forradalmára, a koordinált választási együttműködés fluffere, hogy eljön a ma esti Polbeatre, megmagyarázandó az általa megálmodott ellenzéki összeborulás kudarcát, ám Gulyás egy érzelgős levélben lemondta a szereplést, azt állítva, hogy intellektuális feltöltődésre van szüksége. A betölthetetlen űrt betöltendő ezért ma este Csibra Tibor rettenthetetlen riporter kollégánkkal és Vésey Kovács Lászlóval, a PS és a Keménymag főideológusával próbáljuk megemészteni a mai baloldali majális történéseit: a szocik által áhított nemzetközi intervenciót, a seggüket mutogató, verekedő, vörös anarcho-liget-punkok fájdalmát és a mindent elsöprő Momentum-tüntetés eseményeit (ha addig az R56-ot el nem okkupálják az új többség vitézei.) A műsorvezető Szarvas Szilveszter és Huth Gergely lesz, de mivel utóbbi fél kilenctől semmiképpen nem szeretné kihagyni, hogy az ATV Csattban élőben vitatkozzon Kende Péterrel, Farkasházy Tivadarral és Pindroch Tamással, ezúttal korábban, 18.40-kor kezdődik a Polbeat közvetítése a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből!Miért nem aznap volt az a másnap? - Kovács István és Sebes Gábor a Polbeatben (videó!)
Nem másnap kell kitálalni, hanem aznap, hiszen a jobboldal erénye az őszinteség - ezt vetette fel Huth Gergely és Stefka István Sebes Gábornak, a választás másnapján a kormányzatot korrupcióval megvádoló budafoki fideszes képviselőnek a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában, aki bevallotta: nem volt túl sikeres az akciója, mert mindenki lehurrogta. Kiderült, hogy a liberálisok azzal sem értenek egyet, aki egyetért velük, mert "a hülye fideszes az örökre hülye fideszes marad", a jobboldal pedig egyszerűen árulónak minősítette. Kovács István, az Alapjogokért Központ stratégiai igazgatója szerint azért vallott kudarcot a kritika, mert az emberek hiteltelennek tartották. Arról is beszélt: Gyurcsány Ferenc óriás anakondaként tekeredett rá az ellenzékre és meg is fojtotta azt.Eljött a kibeszélés ideje!? - Kovács István és Sebes Gábor a Polbeat mai vendége (ÉLŐ 19 órától!)
Kovács István, az Alapjogokért Központ szókimondó stratégai igazgatója és Sebes Gábor, az április 9-én az éppen csak ébredező ünneplőket önváddal és kormánykritikával kijózanítani igyekvő budafoki fideszes politikus lesz a Polbeat mai vendége. Stefka István és Huth Gergely az ellenzék lelki állapotáról, az alakuló IV. Orbán-kormány felé támasztott elvárásokról, a választás utáni ide-oda igazodásokról és a Brüsszel által ismét meglengetett bikacsökről, vagy inkább whiskey-s üvegről kérdezi majd a vendégeket. Kövessen minket élőben a helyszínen, vagy itt, a PestiSrácok.hu Stream TV csatornáján kedd este 19 órától!"A többség arra mondott nemet, ami szombatonként Budapesten zajlik" (Polbeat-videó!)
Bizonyos szintig működött a taktikai szavazás, de nyilvánvaló, hogy az ellenzékiek nagyobb része nem akart átszavazni nem szimpatikus pártokra. A politika nem matematika, az összes nem kormánypárti szavazatot nem lehet csak úgy összeadni, de úgy tűnik, a magukat többségnek tekintő tüntetők és az ellenzék nagyobb része ezt máig nem értette meg - mondta a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Huth Gergellyel és Szarvas Szilveszterrel beszélgetve Hegedűs "Hege" Zoltán, az Utolsó Figyelmeztetés (UFI), azaz a polgári underground legendás egykori lapjának alapítója, ma a Figyelő állandó szerzője. Szilvay Gergely, a Mandiner.hu főmunkatársa azt tette hozzá: az az érvelés, amit a választási eredménnyel elégedetlenkedők hajtogatnak, a valóságban egyet jelentene az őskáosszal. Hasonlót láthatunk Szlovákiában, ahol a törpepártok folyamatosan megbuktatják a kormányt.Ajánljuk még

















