Pesti Srácok

polbeat

Balliberális rettegők az utcán és a kulturális életben - 18 órától élőben közvetítjük a tüntetést, majd a Prőhle-L. Simon kultúrvitát a Polbeatben!

Szarvas Szilveszter Magyar ugar 2018 május 8.
A csalódott ellenzéki tüntetők mai tehetetlenségi demonstrációját és a PS-Polbeatet is élőben közvetíti a PestiSrácok.hu. 18 órától portálunkon élőben követheti, hogy a "Mi vagyunk a többség" nevű viccmozgalom a tegnapi és ma reggeli lebőgése után képes lesz-e tömegeket megmozgatni a 18 órára meghirdetett kormányellenes demonstárcióján, 19 órától pedig a PestiSrácok Polbeatet nézheti élőben az R56 Sörözőből. A Kossuth térre hirdetett tüntetést 18 órától 18:45-ig közvetítjük élőben, utána a technika és a stáb a Bem rakpartra, az R56-ba száguld, hogy az esti vitát, a Polbeatet is élőben közvetíthessük, amelyben Prőhle Gergely, a Petőfi Irodalmi Múzeum főigazgatója, és L. Simon László országgyűlési képviselő, József Attila-díjas magyar író, költő lesz Szarvas Szilveszter és Stefka István mai vendége. Az élő adásban arról az elmúlt hetekben nagy port kavart közéleti vitáról lesz szó, amely szerint létezik-e liberális kulturális diktatúra, kik kapnak kulturális támogatást és miért a folyamatosan rettegő balliberális értelmiségiek részesülnek bőkezű állami támogatásokban. Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!