Pesti Srácok

Orbán, vagy a püspököt köpködő csőcselék korrumpálja-e Jézus keresztjét? - Lukácsi, Ambrus, Stefka és Vésey a Polbeatben! (ÉLŐ 19 órától!)

Megvannak a nácik! - Lukácsi Katalin "igazi keresztény, igazi konzervatív" aktivista, Ambrus Petra és Vésey Kovács László, a PestiSrácok.hu újságírói, illetve Stefka István lapigazgató vitázik a ma esti Polbeatben, amelyet szokás szerint 19 órától órától közvetítünk a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből, illetve itt, a PestiSrácok.hu-n!

Hol vannak a nácik? - ezt Bőtös Botond, az Átlátszó.hu bloggere írta ki az oldalára, amikor Lukácsi Katalinnal másfél hete meglátogatták az R56 Sörözőt. Ezért is gondoltuk, hogy egymás kergetése helyett inkább meleg szívvel vitára invitáljuk a keresztény-konzervatív értékek utolsó hűséges hirdetőjét, Lukácsit.

A beszélgetésben szó lesz arról is, hogy

  • Orbán Viktor valóban a korrupció sapkáját húzta-e rá Jézus keresztjére avval, hogy a miniszterelnöki beiktatásakor a liberális demokrácia helyett megújuló kereszténydemokrata kormányzást hirdetett?
  • miért nem kértek bocsánatot a választás eredménye ellen tüntető szónokok és ellenzéki politikusok, amiért az általuk felhergelt "csőcselék" a református egyházi vezetőkre rontott?
  • hiteles-e a CEU-rektor hisztizése az egyetem állítólagos kivéreztetése miatt?
  • egy mai diáktól, hallgatótól mi a bátrabb lázadás: az ellenzékkel, vagy a kormánypártokkal vonulni?
  • van-e helye a pride-on a keresztényeknek, amikor az eddigi melegfelvonulások visszatérő eleme volt a kereszt- és bibliagyalázás?
  • miért ne lenne nőpárti a Fidesz-KDNP, amikor a negyedik kormányukban (az államtitkári karral együtt) minden eddiginél több nő foglal majd helyet?

PestiSracok facebook image

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben közvetítve a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből(Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél.)

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak! Ha megáll a közvetítés, frissítse az oldalt!

PESTISRÁCOK.HU-produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!