polbeat
Hazafi Zsolt, az ATV hírigazgató-helyettese a Polbeat mai vendége - Élő adás este hétkor!
Hazafi Zsolt, az ATV hírigazgató-helyettese, a Hetek korábbi lapszerkesztője lesz Huth Gergely és Stefka István mai vendége a Polbeatban, az élő közvetítés este hét órakor kezdődik a Revolution56 Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat e poszt alatt!Polbeat extra: Nézze élőben a Szétszakadt Magyarország bemutatóját és a pódiumvitát 18:30-tól!
Ma este fél hétkor mutatja be az Uránia Nemzeti Filmszínház a Szétszakadt Magyarország című dokumentumfilmünket, amelyet párhuzamosan olvasóink is megnézhetnek Stream TV csatornánkon. Az azt követő pódiumvitát, amelyen a nyolcvanas években az ellenzék megosztását célzó drámai állambiztonsági akciók elszenvedői, kutatói és ismerői szólalnak meg, ugyanitt élőben közvetítjük (várhatóan 19.30-tól.) A vita résztvevői: Hankiss Ágnes, a Hamvas Intézet alapítója, a film alapját adó dokumentumfüzetek szerzője, Alexa Károly irodalomtörténész, Bálint László kutató, volt kémelhárító, Jakab Lajos egykori szamizdatos, Pesty László filmrendező és Szokolay Zoltán költő. Moderátor: Huth Gergely, rendező."Azért gyűlöli a Nyugat a magyar kormányt, mert nem a liberális kottából játszik" - mondta Máté T. Gyula a Polbeatben
A nyugati liberálisok és a nyugati elit el akarja magyarázni a kormánynak és a magyar embereknek, hogy hogyan éljünk, hogyan gondolkodjunk, mit tegyünk, vagy mit ne tegyünk, és miután szófogadatlanok vagyunk, nem szeretnek minket és támadják Magyarországot - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című adásában Máté T. Gyula publicista, külpolitikai szakújságíró, a Kávé mellé című PS-blog szerkesztője. Máté T. nyomatékosította, a magyar kormány és Magyarország azért gyűlölt ellensége a Nyugatnak, mert nem az ő kottájából játszik.Máté T. Gyula a mai PS-Polbeatben - Élő stream tv adás 19 órakor!
Máté T. Gyula újságíró, a Kávé mellé című új PS-blog publicistája lesz a PestiSrácok.hu Polbeat című élő internetes tévéműsorának mai vendége. Az adás ma, azaz február 14-én kedden este hét órakor kezdődik az R56 szabadságharcos sörözőből, a Bem rakpart 53-ból, amelyet élőben közvetítünk. Műsorvezetők: Huth Gergely és Szarvas Szilveszter."Medgyessy Péternek is börtönben a helye, ha beigazolódik, hogy lopott" - Nyakó-Hollik-vita a PS-Polbeatben
Az MSZP-ben vannak olyan politikusok, akik támogatják az olimpiát, és azt mondják, hogy vállalni kell az ezzel kapcsolatos költségeket - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című adásában Nyakó István, a Magyar Szocialista Párt szóvivője, igaz, a politikus azt is hozzátette, hogy számos párttársa szerint erre nincsen pénz. Nyakó Istvánt az élő stream tévés vitaműsorban azzal is szembesítette Szarvas Szilveszter, a PestiSrácok.hu főszerkesztő-helyettese, hogy Botka László, Szeged polgármestere és a baloldali párt miniszterelnök-jelöltje tavaly hitet tett a 2024-es budapesti olimpia mellett, mondván, az nem pénz kérdése. A szóvivő erre úgy reagált, tiszteletben tartja Botka álláspontját, és az olimpiával kapcsolatos két különböző vélemény jól megfér egymás mellett az MSZP-ben.Nyakó-Hollik-vita a mai PS-Polbeatben - Élő stream tv adás 19 órakor!
Nyakó István, az MSZP szóvivője és Hollik István KDNP-s országgyűlési képviselő lesz a PestiSrácok.hu Polbeat című élő internetes tévéműsorának mai vendége. A két politikus parázs vitája ma, azaz február 7-én kedden este hét órakor kezdődik az R56 szabadságharcos sörözőből, a Bem rakpart 53-ból, amelyet élőben közvetítünk. A vita moderátora és a mai Polbeat műsorvezetője: Szarvas Szilveszter."Vona hiteltelenné vált, a Jobbik pálfordulása pedig halálra van ítélve" - mondta a Polbeatben Táskai Ferenc
Hiteltelenné vált Vona Gábor, a Jobbik pártelnöke, aki politikai pálfordulásával, a párt balra kormányzásával bizonyítja, hogy Csurka Istvánnak igaza volt 2009-ben, amikor a MIÉP elnöke nyomatékosította, Vona baloldali támogatottságot élvez és a radikális tábor szétverése a cél - jelentette ki Táskai Ferenc, a Magyar Nemzeti Gárda országos vezetője a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában. Táskai Stefka István és Szarvas Szilveszter kérdésére nyomatékosította, Vona Gábor nem a vadhajtásokat metszette le a Jobbikról, hanem a párt gyökereit vágta ki.A valódi civilek igenis részt vehetnek a közpolitikában - mondta a Polbeatben ifj. Lomnici Zoltán
Érthető a mosdatlan szájú LMP-s politikusok kiáltozása, hiszen rámutattam arra, hogy volt idő, amikor külföldről, Soros Györgyéktől kaphattak pénzt, holott ezt pártoknál világosan tiltja a törvény - mondta ifjabb Lomnici Zoltán, a CÖF szóvivője a PestiSrácok.hu Polbeat című vitaműsorában, a Revolution 56 Sörözőben. Az alkotmányjogász Schiffer András ügyvéd, volt LMP-s politikus egy héttel korábban szintén a Polbeatben elmondott állításaira és korábbi szócsatájukra reagált így.Ajánljuk még

















