polbeat
„Bordán rúgd a nőt, hogy összeroskadjon" - Az őrült politikai hangulatról beszélgetünk Kocsis Mátéval a Polbeatben (élő, 19 órakor!)
A mosdatlan szájú, a fenti mondatot is felbüfögő, egykor drogban és uzsorában utazó MSZP-s jelölt Dopemannal és a Soros-hálózat helyi megbízottjával, Bolba Márta lelkésszel kell megküzdenie az április 23-i józsefvárosi időközi választáson a Fidesz jelöltjének - erről is beszélget ma Kocsis Mátéval, Józsefváros fideszes polgármesterével, a párt budapesti elnökével Szarvas Szilveszter és Huth Gergely élőben, a Polbeatben, 19 órától az R56 Sörözőben! Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!Puzsér a Polbeatben: Ha Orbán az új Kádár, Botka csak Rákosi vagy Chavez lehet (videó!)
Mire alapozod azt, hogy most annyira nagyon rossz a magyaroknak, hogy Orbán Viktort Vona Gábor és Botka László koalíciójával kell elkergetni, ha amúgy nem rosszabbul, hanem jobban élünk mint nyolc éve, és nincsenek korrupciós lelepleződések? - kérdezte Huth Gergely és Szarvas Szilveszter Puzsér Róbert ízlésdiktátortól, a Magyar Nemzet és a Hír Tv munkatársától. Puzsér visszakérdezett: "nem mar szét titeket a cinizmus?"Akasztják a hóhért vagy a hóhér fog akasztani? - Puzsér Róbert a mai Polbeatben (élő 19:30-tól!)
A mai Polbeatben Szarvas Szilveszter és Huth Gergely vendége a legeslegújabb kor legkeményebb magyar ízlésdiktátora, az igazi antitelevíziós showman, Hajdú Péter, Gyurcsány Ferenc és Gój Motoros Imi szomorítója, a mindenféle "...nyikek" kiosztója, Puzsér Róbert lesz, akit ma szembesítünk a görbe tükörrel! A szokásosnál fél órával később, kedd este fél nyolckor jelentkezünk élő adással a Revolution 56 Sörözőből, a Bem rakpart 53. alól, a Margit híd budai hídfőjétől. Addig is várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat itt, a poszt alatt!És így ér össze a liberalizmus és a kommunizmus! - Jurák Kata, Nagy Ervin, Stefka és Huth a Polbeatben (videó!)
A liberalizmus és a kommunizmus ott ér össze, hogy az egyik kozmopolita, a másik internacionalista, tehát mindkettő nemzetellenes - mondta az e heti Polbeatben Nagy Ervin filozófus-politológus Huth Gergely kérdésére: miért is olyan természetes, hogy ha vita kerekedik egy holland multicég és egy kis székelyföldi sörfőzde között, akkor a magyar baloldal gondolkodás nélkül és rögtön a multi mellé áll (sőt, Burány Sándor grátiszban le is románozza a székelyeket.) Jurák Kata, a PestiSrácok.hu újságírója ehhez azt tette hozzá, hogy a baloldali pártok saját szavazóikat is nemzetellenessé nevelik, akik idegenkednek a külhoni magyaroktól, vagy egyenesen gyűlölik őket. De hasonló a helyzet Brüsszelben is, ahol a magyar baloldal az egyetlen, amely nap-mint-nap beadványokat fogalmaz a saját hazája megbüntetése, meghurcolása érdekében.Mi fér bele az újságírásba? - Polbeat Jurák Katával és Nagy Ervinnel este héttől (ÉLŐ!)
Jurák Kata, az emlékezetes Múzeum körúti, Juhász Péterékkel folytatott verbális attak óta nagyon szeretett és agyongyűlölt kolléganőnk és Nagy Ervin filozófus-politológus lesz Stefka István és Huth Gergely vendége a ma esti Polbeatben. Élő adás 19 órától a Revolution 56 Sörözőből! Írja meg kérdéseit, véleményét a cikk alatt!Pesty László: Máig fontosabb, hogy antikommunista vagy-e, minthogy liberális vagy konzervatív (Polbeat)
A Polbeatben Pesty Lászlótól Huth Gergely és Szarvas Szilveszter megkérdezte: ez a Fidesz még az a Fidesz-e, amelyik 88-89-ben a gumibot másik végén állt? A Fekete Doboz legendás operatőr-filmrendezője azt válaszolta: az, hogy a fiatal demokraták liberálisból konzervatívok lettek sokkal kevésbé lényeges, minthogy mindvégig megtartották az antikommunista fundamentumukat.Pesty László a mai PS-Polbeatben - Élő stream tv adás 19 órakor!
Pesty László filmrendező és producer, a legendás Pesty Fekete Doboz vezetője lesz a PestiSrácok.hu Polbeat című élő internetes tévéműsorának mai vendége. Az adás ma, azaz március 14-én kedden este hét órakor kezdődik az R56 szabadságharcos sörözőből, a Bem rakpart 53-ból, amelyet élőben közvetítünk. Műsorvezetők: Huth Gergely és Szarvas Szilveszter. A beszélgetés után levetítjük Huth Gergely Szétszakadt Magyarország című dokumentumfilmjét, amelyet párhuzamosan olvasóink, nézőink is megnézhetnek Stream TV csatornánkon. A stream közvetítés alatt olvasóink élőben kommentálhatják a látottakat, tehetnek fel kérdéseket a szereplőknek, itt a poszt alatt és a helyszínen is örömmel látjuk az érdeklődőket!"A Momentum indulása tényleg gyomorforgató volt" - mondta a Polbeatban Párkányi Eszter és Böröcz László
Ne csodálkozzon a Momentum Mozgalom, hogy rengeteg embernek a bögyében van a szervezet, miután pont Fekete-Győr Andrásék plántáltak óriási dühöt sokakba. Ahogy a Momentum elindult, az tényleg gyomorforgató volt - mondta a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Párkányi Eszter, a Fidelitas külügyi és uniós kabinetének a vezetője és Böröcz László, a Fidelitas elnöke Huth Gergely és Szarvas Szilveszter kérdésére kedden, az R56 Sörözőben.Polbeat este hétkor! - Lúzer törtetők a jobber fiatalok az MTA kutatása szerint, a Fidelitas most visszavág
Brutálisan részrehajló kutatással hozta ki a Magyar Tudományos Akadémia Politikatudományi Intézete, hogy a magyar fiatalok három részre oszthatók: a begőzölt neonácikat tömörító "Kurucinfó" csoportra, a Louis Vuitton táskára hajtó, törtető fiatalokból álló "Tusványos" csoportra és a nagyon menő, "EU-párti, modern technológiát és a modernitást éltető" progresszív fiatalokra, akiket a nyomtatott HVG-ben a kutatást ismertető cikk bevezetője egyértelműen a Momentum mozgalom potenciális híveivel azonosít. A PestiSrácok.hu magyarázatot vár a tudományos akadémiától a közpénzből készült, példátlanul elfogult munkára. A ma esti Polbeatben az efféle skatulyázás lesz a fő téma, az R56 Sörözőben Huth Gergely és Szarvas Szilveszter vendége Böröcz László, a Fidelitas elnöke és a Monemtum olimpiagyilkos húzásáról a "Hánynom kell tőletek!" című, hatalmas internetes karriert befutó Facebook-üzenetet megfogalmazó Párkányi Eszter lesz, aki a Fidelitas 23 éves külügyese. Minden a mérsékelt jobboldalon politizáló fiatalok ügyeiről, céljairól és a rivális ellenzéki körökről!Ajánljuk még

















