polbeat
„Nettó nemzetárulás, amit a Jobbik művel” – Borbély Zsolt Attila a Polbeatben, élő adás 19 órától!
A "Sorosék pártján álló, vállalhatatlan és nemzetáruló" Jobbiknak hátat fordító Borbély Zsolt Attila, a párt korábbi nemzetpolitikai kabinetjének vezetője lesz a PS-Polbeat mai vendége. Stefka István és Szarvas Szilveszter 19 órától élőben egyebek mellett arról faggatja majd Borbély Zsolt Attilát, hogy a Jobbiktól mikor telt be nála a pohár, mi lett az egykori nemzeti radikális pártból, Vona Gáborból és a párt vezető politikusaiból és a Jobbik miként árul egy gyékényen Simicska Lajossal és a baloldallal. A Polbeatben természetesen a cukiskodás miatt gyorsan olvadó jobbikos szavazótábor a fideszeseket fizikai erőszakkal fenyegető Szilágyi György ügye, valamint az erőszaklicitbe beszálló más jobbikos politikusok új stílusa is terítékre kerül. Az egymást hergelő, a „valaki nem verné pofán Orbán Viktort is” erőszakpártiság lett az új irány a Jobbikban? Borbély Zsolt Attila kedd este 19 órától a Revolution 56 Sörözőben válaszol kérdéseinkre, amelyet a PestiSrácok.hu Stream TV szokás szerint ITT közvetít majd. Tegyék fel Önök is kérdéseiket a poszt alatt, vagy jöjjenek le az R56-ba és nézzék végig a beszélgetést!Lenini koncepció a nemzeti ügyek balliberális gyalázása - Tallai Gábor és Futaki Attila volt a PS-Polbeat vendége
Ami 2006-ban, 1956 ötvenedik évfordulóján történt Budapesten, az olyan gyalázat volt, hogy arra máig nincsenek szavak - jelentette ki a PestiSrácok.hu tegnapi Polbeat című élő adásában Tallai Gábor, a Terror Háza múzeum kutatási igazgatója, majd hozzátette, az ugyanakkor egy csoda, ami az 1956-os emlékévben tavaly és idén történt, történik. Tallai Gábor szerint azok a liberális közéleti személyiségek és azok a balliberális médiumok és újságírók, akik megpróbálták széthekkelni az 1956-os forradalom 60. évfordulójára meghirdetett emlékévet, ők előbb utóbb önmagukat is felemésztik. "Visszaélnek a bizalommal, ez lenini koncepció" - hangsúlyozta Tallai Gábor.Átengedjük-e Havas Szófiának és Tóta W.-nek ötvenhatot? - Tallai és Futaki a Polbeatben - élő 19 órakor!
1956-ról ma sincs semmiféle társadalmi konszenzus, gondoljunk csak Havas Szófia vagy Tóta W. Árpád kijelentéseire, a mai kor pedig olyan fájdalmasan jelen idejű, s ezért ’56-ról is hajlamos semmit sem gondolni – mondta Bayer Zsolt a Budapest angyala című képregény bemutatóján a Terror Házában. Ennek a bizonyos kötetnek az alkotója Futaki Attila, a manapság talán leghíresebb magyar képregényrajzoló és Tallai Gábor, a Terror Háza múzeum kutatási igazgatója. Nem kérdés, hogy a két belevaló kultúrharcosnak ott a helye a Polbeatben, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőben, ezért is fogja ma este hét órától élőben Huth Gergely és Szarvas Szilveszter őket faggatni. Kérdezzenek, szóljanak hozzá bátran, szokás szerint!Gulyás Márton a Polbeatben: Ha valaki Orbán életére törne, én a golyó elé állnék (videó!)
Ástam már kertet, vágtam már fát, talán a 300 óra közmunka is menni fog. Bár bízom az enyhítésben, még akkor is, ha tudom: a magyar bíróság egyre kevésbé független - mondta a keddi Polbeatben Gulyás Márton ellenzéki aktivista Jurák Katával és Huth Gergellyel beszélgetve. Gulyás nem tartja magát "húsvéti forradalmárnak" és a "kormánybuktató tüntetések vezéralakjának", még ha ezt is írják róla. Állítja, ő a béke híve és nem számít, hogy egyesek mit írnak a tüntetések Facebook-oldalain, vagy mit skandálnak. - Az, hogy a diktátor takarodjon, az egy békés, elfogadható szöveg - érvelt, amire Jurák Kata visszakérdezett: "Ember, éltél már diktatúrában?". Mire az aktivista: "Nem, de ahogy látom, lassan fogok."Munkatábor, kerítésszaggatás, újságégetés - Gulyás Márton lesz a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Gulyás Márton "húsvéti forradalmár", a CEU-párti, kormányellenes tüntetések 300 óra közmunkára ítélt vezéralakja, a Krétakör és a Humán Platfom korábbi vezetője lesz a Polbeat mai vendége. Jurák Kata és Huth Gergely a törvényeken túllépő demonstrációk céljáról, a kormánybuktatási kísérletek értelméről, a putyinizálódás vádjának valóságalapjáról, az új baloldalról, a jobboldaliak munkatáborral riogatásáról, a nem Soros-barát médiát érő folyamatos fenyegetésekről és a tranzitzónák Auschwitz-hoz hasonlítgatásáról kérdezi majd Gulyás Mártont kedd este 19 órától a Revolution 56 Sörözőből, amelyet a PestiSrácok.hu Stream TV szokás szerint ITT közvetít majd. Természetesen szóba kerül Gulyás és Puzsér Róbert a Hír TV-n előadott országmentő 10 pontja is. Tegyék fel Önök is kérdéseiket a poszt alatt, vagy jöjjenek le az R56-ba és nézzék végig a beszélgetést!A 444.hu és a minőségi újságírás? Röhögnöm kell! - Dobos Marianne a Polbeatben (videó!)
Mi az istenért gondolja úgy a holland jótékonysági lottóalap, továbbá Svájc és Svédország állami fejlesztési alapjai, hogy a 444.hu pénzelésével tudja a "demokratizálódó társadalmakban a nyugati típusú, helyi hatalmi játszmáktól független újságírást" megvalósítani? - kérdeztük (Uj Péter nyálas magyarázkodását felidézve) Dobos Marianne-tól, az Echo TV Troll és Angard című műsorainak vezetőjétől a legutóbbi Polbeatben. - Én azon is csodálkozom, hogy egyáltalán van olyan, aki röhögés nélkül ki meri jelenteni: a 444.hu-val a minőségi újságírást támogatja - felelte Huth Gergelynek és Stefka Istvánnak a műsorvezető.Trollriadó a Polbeatben! - Dobos Marianne a mai vendég (élő közvetítés 19 órától!)
Dobos Marianne, az Echo TV Troll és Angard című műsorainak vezetője lesz Stefka István és Huth Gergely mai vendége a Polbeatben este hét órától. A beszélgetést, mint minden héten, élőben közvetítjük a Revolution 56 Sörözőből, várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat e poszt alatt!Lovas a Polbeatben: Átvették az ellenzéki pártok szerepét az erőszakra uszító balliberális médiumok
2010 óta periodikusan meg akarják buktatni az Orbán-kormányt, hol külföldi segítséggel, hol Soros György pénzén, de mindig antidemokratikusan és antidemokratikus eszközökkel, mert demokratikusan nem tudják - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című adásában Lovas István publicista, a Magyar Idők, a Magyar Hírlap, a Demokrata, az Echo TV és a Karc Fm népszerű munkatársa. Hozzátette: a balliberális médiumok erőszakra uszítanak, de a Médiahatóság nem csinál semmit.Ide lőjetek, összeesküvők! - Lovas István a ma esti Polbeat vendége (élő, 19 órától!)
Közel-keleti véralgebra, Trump behódolása, a Soros-könyv szerzőjének balos savazása, a CEU-háború végkimenetele, goodfriendek és kágébélák, hírhamisítók és hírelhallgatók - Lovas István lesz a Polbeat mai vendége! Aki kérdez: Stefka István és Szarvas Szilveszter. Élő közvetítés az R56 Sörözőből ITT, kedd este 19 órától. Tegye fel Ön is kérdéseit és mondja el véleményét Lovas Istvánnak, a konzervatív média fenegyerekének, a szembesítés és az alternatív magyarázatok nagymesterének, a Magyar Idők, a Demokrata, az Echo TV, a Karc Fm és a Magyar Hírlap munkatársának!Ajánljuk még

















