Pesti Srácok

Lenini koncepció a nemzeti ügyek balliberális gyalázása - Tallai Gábor és Futaki Attila volt a PS-Polbeat vendége

Ami 2006-ban, 1956 ötvenedik évfordulóján történt Budapesten, az olyan gyalázat volt, hogy arra máig nincsenek szavak - jelentette ki a PestiSrácok.hu tegnapi Polbeat című élő adásában Tallai Gábor, a Terror Háza múzeum kutatási igazgatója, majd hozzátette, az ugyanakkor egy csoda, ami az 1956-os emlékévben tavaly és idén történt, történik. Tallai Gábor szerint azok a liberális közéleti személyiségek és azok a balliberális médiumok és újságírók, akik megpróbálták széthekkelni az 1956-os forradalom 60. évfordulójára meghirdetett emlékévet, ők előbb utóbb önmagukat is felemésztik. "Visszaélnek a bizalommal, ez lenini koncepció" - hangsúlyozta Tallai Gábor.

Az emlékév támadásával és a 444.hu-n, valamint más orgánumokban is olvasható gyalázatos írásokkal kapcsolatban Futaki Attila világhírű képregényrajzoló, a Budapest angyala című 56-os képregény alkotója azt mondta, ne tekintsük újságírásnak, amit ők művelnek.

Tallai Gábor a Polbeatben arra is felhívta a figyelmet, hogy nemzeti ügyek támadása, széttrollkodása, meghekkelése az sajátos magyar jelenség. "Ha ezt Franciaországban meg merné valaki tenni, azt azonnal kisöpörnék" - nyomatékosította Tallai Gábor.

PestiSracok facebook image

Nézze meg a teljes adást!

Ajánljuk még