Pesti Srácok

Trollriadó a Polbeatben! - Dobos Marianne a mai vendég (élő közvetítés 19 órától!)

Dobos Marianne, az Echo TV Troll és Angard című műsorainak vezetője lesz Stefka István és Huth Gergely mai vendége a Polbeatben este hét órától. A beszélgetést, mint minden héten, élőben közvetítjük a Revolution 56 Sörözőből, várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat e poszt alatt!

Tervezett témáink:

  • A balliberális média miért hiszi azt, hogy amióta bekötötték hozzájuk a kábelt, egyedül ők mondhatnak kizárólagosan meghatározó véleményt a politikában, a gazdaságban, vagy a kultúrában? - olvasható a Troll című műsor ajánlójában. Tényleg, miért hiszi?
  • Uj Péter állítja, hogy Soros-hálózat belső köréhez tartozó két külföldi igazgatósági tagjuknak nincs beleszólása a 444.hu szerkesztésébe. Ha meg is próbálnák, azonnal leszavaznák őket. Elhisszük?
  • Nőként, jobboldaliként a médiában. Túlélhető?
  • Milyen lesz az új Echo TV?
  • A húsvéti forradalmárok a Terror Háza után a szovjet emlékművet is megtámadták, igaz, a Szent István Bazilika vigíliai körmenetét végül nem bántották. Forró tavasz után forró ősz jön?
  • Kudarcot vallottak szombaton a Gulyás Marcival és Juhász Péterrel kiegészült Migszolosok, végül nem rohamozták meg a tranzitzónát, a tervekkel ellentétben nem szaggatták meg a határkerítést és nem szabadították ki a migránsokat, hanem Röszke határában szétszéledtek.

A Troll című műsorról, amelynek Szarvas Szilveszter, a PestiSrácok.hu főszerkesztő-helyettese és Boros Bánk Levente politológus az állandó vendége ITT olvashatnak bővebben.

PestiSracok facebook image

Polbeat minden kedden 19 órától a Revolution 56 Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél).

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak!

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!