polbeat
„Cigánynak, zsidónak nincs helye közöttünk” – A Polbeatben hullt le a lepel az új magyar szélsőjobbról
Egy cigány vagy egy zsidó fiatalnak nincs helye közöttünk, mert a saját etnikai sorainkból szerveződünk, mi a sajátjainkért küzdünk – jelentette ki a neofasiszta narratívától sem megijedve László Balázs, az Identitesz másfél hete lemondott elnöke, egy új szélsőjobboldali mozgalom, a nácizmussal vádolt Erő és Elszántság alelnöke a PS-Polbeatben. Stefka István és Szarvas Szilveszter hiába figyelmeztette, hogy veszélyes úton jár a mozgalom, László Balázs nyomatékosította, számukra a sajátjuk, a saját fajuk az elsődleges.Náci-e vagy? - László Balázs, az Identitesz ex-elnöke a ma esti Polbeatben! (élő 19 órakor!)
László Balázs, az Identitesz másfél hete lemondott elnöke, egy új szélsőjobboldali mozgalom, a neofasizmussal, nácizmussal vádolt Erő és Elszántság alelnöke lesz Stefka István és Szarvas Szilveszter mai vendége a Polbeatben! Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből ITT, várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!Gerillaháborúra felkészülni! - Békés Márton, a jobboldal "ujpetije" lesz a Polbeat vendége (ÉLŐ 19 órától!)
A múlt heti badacsonyi próbálkozás után ismét a megszokott és biztonságos safe placeből, azaz a Revolution 56 Sörözőből jelentkezik élő műsorunk, a Polbeat, kedd este hét órától! Mai vendégünk Békés Márton történész, a Terror Háza kutatási igazgatója, aki sokáig (a Design Terminal-alapító Böszörményi Nagy Gergellyel karöltve) magányosan képviselte a nézetet, hogy nemcsak Kárpátia-koncerten rókázhat, vagy a Békemenet után kulloghat a jobboldali fiatal, hanem ő is lehet legalább annyira fasza gyerek, mint a Soros-zsoldban már egyre kevésbé az Uj Péter a 444-nél. Békés ráadásul új könyvet írt Gerillaháború címmel, amelyben bemutatja, mi a közös a vietkongban, az IRA-ban, a pesti srácokban és az ukrán szakadárokban. Praktikus és igényes írása mindemellett felkészít a jövő minden bizonnyal elkövetkező gerillaháborúira is. Öveket becsatolni, jegyzetfüzetet elővenni!Szocreál üdülőfaluból vagány borváros - Badacsonyból jelentkezik a Polbeat - Élő adás 19 órakor!
Krisztin N. László, Badacsony polgármestere, valamint Borbély Tamás, a Badacsonyi Hegyközség elnöke, Magyarország egyik legjobb borásza lesz Huth Gergely, Stefka István és Szarvas Szilveszter mai vendége a Polbeatben! Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, de ezúttal exkluzív módon Badacsonyból, a világhírűvé lett borvárosból. Várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!Az LMBT Szövetség ügyvivője a Polbeatben: "a provokáció belefér a Pride jellegébe"
A Bibliával nyilvánosan szexuális aktust imitáló Pride-résztvevők viselkedése bár nyílt provokáció, de "belefér a rendezvény jellegébe" -mondta Polbeat című műsorunkban Dombos Tamás, a Magyar LMBT Szövetség ügyvivője. Hangsúlyozta: azért is kell, hogy megmutassák magukat, mert egyébként nem tudják érvényesíteni jogaikat. A néha parázs hangvételű beszélgetésből azt is megtudhatják, miért is büszkék másságukra a melegek és ki finanszírozza tevékenységüket.Ilyen még nem volt! Dombos Tamás, az LMBT ügyvivője a Polbeat vendége - élő adás 19 órától!
A Magyar LMBT szövetség ügyvivője, Dombos Tamás lesz a mai Polbeatben Stefka István és Jurák Kata vendége. Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből ITT, várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!„Pruck Pál a Barabás, én pedig a keresztre feszített” - mondta Dózsa László a Polbeatben
Júdások, új ordas eszmék terjesztői azok a magyar balliberális politikusok és azok a hazai újságírók, akik 1956 és az 56-os Emlékévet is megpróbálták lejáratni és bemocskolni, márpedig az ordas eszmék ellen harcolni kell - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című keddi élő műsorában Dózsa László színművész, 56-os pesti srác, a Dózsa-Pruck-ügy fő érintettje. Stefka István és Szarvas Szilveszter kérdésére Dózsa azt üzente nekik, hogy nincs emberi arcuk, ezért többet foglalkozzanak a magyarságtudatukkal, nézzenek önmagukba, és ne roncsolják szét azt a csodálatos hitet, amit 1956 adott a világnak. "Ha majd lesz emberi arcuk, akkor csókolom őket" - mondta.Dózsa-Pruck-ügy: Aljas próbálkozás 1956 lejáratására - Dózsa László a Polbeatben - élő adás 19 órakor!
Dózsa László színművész, 1956-os pesti srác, a Dózsa-Pruck-ügy fő érintettje lesz Stefka István és Szarvas Szilveszter mai vendége a Polbeatben! Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből ITT, várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!Ma Magyarországon nagyon sokan félnek! - állítja Vágó Gábor (Polbeat-videó!)
Miért nem hiszitek el, hogy bármiben is egyetérthetnénk? Miért kell engem beletenni egy rubrikába? - ezzel a visszakérdezéssel biztosította az erős kezdést Vágó Gábor tüntetésszervező, az LMP volt országgyűlési képviselője Huth Gergely és Stefka István vendégeként a Polbeat legutóbbi élő adásában, amelynek felvételét most adjuk közre. Vágó arra reagált, hogy a nézőknek azt mondtuk róla: ő minden, ami mi nem.Ajánljuk még

















