polbeat
Kivont karddal - Apáti Bence, a liberáldiktatúra Spartacusa a mai Polbeatben (élő 19 órától!)
Apáti Bence balettművész, újságíró, a celebkedésbe is belekóstoló új jobboldali megmondóember, valamint Stefka István, a PestiSrácok.hu lapigazgatója lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter mai vendége a Polbeatben! Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!A nagy Kelet vs. Nyugat vita a mai Polbetben - Máté T. és az LMP szóvivő mérkőzése (élő 19 órakor!)
Az Orbán-Putyin találkozóktól és a magyar miniszterelnök kormányzásától is hidegrázást kapó LMP ifjúsági szakszóvivője, Kanász-Nagy Máté lesz a mai PS-Polbeat vendége, aki a 19 órától élőben közvetített műsorunkban Máté T. Gyula újságíróval, a Kávé mellé című PS-blog publicistájával vitázik majd a magyar-orosz gazdasági és politikai kapcsolatokról, Paks II-ről, a nyugati-keleti ellentétekről és aktuálpolitikai kérdésekről. A mai Polbeat két műsorvezetője Huth Gergely és Szarvas Szilveszter lesz. Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!Polbeat - Vona Gábor kiugrott bizalmi embere szerint a "Jobbik feladta elveit" (PS-videó!)
"Vona Gábor hatalomtechnikus" - mondta a Polbeat keddi műsorában a Jobbik elnökének egykori bizalmasa, Tián Pál, aki azóta a "kisjobbikként" aposztrofált Értünk Értetek - A Hiteles Párt szóvivője. Tián az R56 Sörözőben Huth Gergely és Jurák Kata vendégeként arról is beszélt, hogy a Jobbik feladta elveit és Vona Gábor már nem az az ember, aki néhány évvel ezelőtt volt. Az egykori bizalmi ember Vona pálfordulásáról, a gyöngyöspatai romákkal való konfliktusról, valamint a kiábrándult jobbikos szavazók útkereséséről is beszélt.Tián Pál, Vona kiábrándult bizalmasa lesz a Polbeat mai vendége! (ÉLŐ adás 19 órától!)
Tián Pál, az Értünk Értetek Keresztény Szociális Párt társadalmi kapcsolatokért felelős alelnöke lesz a PestiSrácok.hu Polbeat című élő internetes tévéműsorának mai vendége. A közvetítés ma, azaz augusztus 22-én kedden este hét órakor kezdődik az R56 szabadságharcos sörözőből, a Bem rakpart 53-ból.A Seuso-ügyben benne van a 40 évünk története - Dézsy Zoltán és Végvári őrnagy a Polbeatben (videó!)
Lopok, csalok, hazudok, hogy becsülettel szolgálhassam a népgazdaság érdekeit – idézte fel Dézsy Zoltán dokumentumfilm-rendező a szocializmus hírhedt ügynöke és külkerpápája, a magyar államot a rendszerváltáskor tízmilliárdokkal megkárosító Gerő László Interag-vezér közismert mondását a legutóbbi Polbeatben, amelyben a Seuso II. című egész estés, látványos dokumentumfilmjének tévés és internetes bemutatója apropóján beszélgettünk vele. Huth Gergely és Szarvas Szilveszter kérdéseire Dézsy hozzátette: Gerő az üzelmeiről nem sokkal halála előtt beszélt a kamerája előtt, s a felidézett szólásában - ahogyan a Seuso-kincsek kémregénybe illő sztorijában is - benne van a negyven évünk története. A sok tízmilliárd forintot érő, páratlan Seuso-lelet nyolcvanas évekbeli eltüntetésében akkori simlis, piti bűnözők éppúgy benne voltak, mint a magyar és külföldi titkosszolgálatok. - Hasonló eset volt az Aquincumi Múzeum kirablása is a nyolcvanas években, ahol a magyar titkosszolgálat segítségével, külföldi orgazdák megrendelésre lopták el és csempészték ki a műkincseket - fejtette ki a filmrendező, aki húsz éven át forgatta a múlt hét óta a PestiSrácok.hu-n is megnézhető ténymoziját.A nyolcvanas évek gyilkos posványa - Dézsy Zoltán, a Seuso II. rendezője a ma esti Polbeatben (ÉLŐ, 19 órától!)
Bár még mindig sok titok övezi a Seuso-kincseket, a fantasztikus római-kori leletekről kétségkívül Dézsy Zoltán Seuso II. című dokumentumfilmje adja a legteljesebb képet, amelyet a mozi- és tévépremier után az interneten elsőként a PestiSrácok.hu adott közre. A ma esti Polbeatben Huth Gergely és Szarvas Szilveszter Dézsy Zoltán rendezőt faggatja a két évtizedes kutatómunkájáról és a közben átélt, krimibe illő fordulatokról. Várhatóan megszólal az R56 Sörözőből közvetített beszélgetés során Végvári József, a Belügyminisztérium III/III-as csoportjának egykori őrnagya is, aki a rendszerváltáskor - élete kockáztatásával - robbantotta ki az úgynevezett Dunagate-botrányt, amelyből kiderült, hogy az MSZMP-MSZP megrendelésére az állambiztonsági szolgálat az első "szabad és demokratikus" választás kampányában is folytatta az ellenzék megfigyelését, megosztását és lejáratását. Vendégszereplésének aktualitását az adja, hogy Dézsy dokumentumfilmjét és az egész Seuso-ügyet is átszövi az egykori állambiztonságiak mesterkedése. Az élő közvetítés 19 órakor kezdődik!"Vagy megállítjuk a migrációt, vagy a pokol tüzében égünk el" - Bódi Ábel, a Defend Europe magyar szóvivője a Polbeatben
A 444-el ellentétben a Defend Europe (Megvédeni Európát) tényleg adományokból tartja fenn magát, nekünk nincs dúsgazdag Sugar Daddynk, vagy orosz oligarchánk, a Földközi-tengeren dolgozó és a vízről a migránsokat begyűjtő, majd Líbiába visszaszállító hajónk üzemeltetéséhez két hét alatt összegyűlt a 200 ezer dollár - mondta a Polbeatben Bódi Ábel, az Identitás Generáció Magyarország egyik vezetője, a Defend Europe magyar szóvivője. Nyomatékosította, szembeszélben dolgoznak, mert sokan meg akarják akadályozni a tevékenységüket, Európa vezetői még mindig migránspártiak, de idővel a szél fog megfordulni. "Nem mi vagyunk korunk végvéri vitézei, hanem a határon dolgozó katonák, rendőrök" - szögezte le Bódi Ábel.Korunk végvári vitézei? - A Defend Europe magyar szóvivője a PS-Polbeatben! (élő 19 órakor)
A migránsokat a Földközi-tengerről Líbiába visszahajóztató civil szervezet magyarországi szóvivője, az Identitás Generáció Magyarország egyik vezetője, Bódi Ábel lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter mai vendége a Polbeatben! Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!Senki nem látta a Momentum vamzereit – Borsa Miklós, a vébé szóvivője a Polbeatben (videó!)
„Hitleri olimpia”, „putyini szpartakiáda” , szégyellni való borzalom, vagy a „FINA történetének legjobb világbajnoksága”? – a keddi Polbeatben Borsa Miklóssal, a BP2017 Világbajnokságot Szervező és Lebonyolító Nonprofit Kft. szóvivőjével, volt műsorvezetővel beszélgetett Stefka István, Vésey Kovács László és Huth Gergely. Borsa Miklós bátran válaszolt a részben támogató, részben az ellenzéki médiából visszaköszönő kritikákat felhozó olvasói kérdésekre, a műsor vége felé pedig több személyes történetet is megosztott a világbajnokság kulisszái mögül – kiderült az is, mitől álltak meg a levegőben a sakkbábuk a Széchenyi Fürdőben... A műsorvezetők pedig megállapították: mivel senki nem látta a versenyek környékén a Momentum mozgalom a külföldi újságírókat az állítólagos korrupcióról és antiszemita gyűlölködésről felvilágosító aktivistáit, az egész nem volt más, mint egy újabb politikai blöff „Fegyőrék” részéről. Beszéltünk a hamarosan startoló masters világbajnokságról is, ahol 98 éves a legidősebb rajthoz álló sportoló és amelyre ingyen lehet még jegyeket foglalni! És persze szóba került a Bienerth Gusztáv MÚSZ-elnök elleni puccskísérlet is.Ajánljuk még

















