polbeat
Köztünk élnek 1956 és a rendszerváltás árulói - Horváth Attila alkotmánybíró a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Horváth Attila jogtörténész alkotmánybíró lesz Stefka István, Huth Gergely és Szarvas Szilveszter vendége a mai Polbeatben. Az élő közvetítést a szokott módon este 19 órától kezdjük itt, a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből, az egy órás adás alatt és előtt várjuk hozzászólásaikat, kérdéseiket, amelyeket vendégünkkel is megtárgyalunk!Gulyás Márton szerint nemes célért küzdöttek a bolsevikok (Polbeat-videó!)
Annak ellenére, hogy Lenin száz éve indította útjára a világ legnagyobb tömeggyilkosságát, a kommunizmust, és 1917. november 7-én egy erőszakos kisebbséggel és erőszakosan szerezte meg a hatalmat, Gulyás Márton civil aktivista kiállt a bolsevik forradalom mellett és a PS-Polbeatben vette védelmébe a puccsot. Gulyás Márton keddi élő vitaműsorunkban kifejtette a véleményét, miszerint számára nem kérdés, hogy a Nagy Októberi Szocialista Forradalom adekvát válasz volt a cári Oroszország rendszerére, a kizsákmányolásra. „Abban a történelmi kontextusban legitim módon és érthetően az emberek azt mondták, hogy joguk van az élethez. A cári Oroszország elleni lázadás alapvetés” – vélekedett Gulyás Márton.Langyos ősz után hideg tél? - Gulyás Márton aktivista a Polbeat mai vendége (élő 19 órától!)
Gulyás Márton, a Közös Ország Mozgalom alapítója lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter vendége a keddi Polbetben, a vitát a megszokott módon élőben közvetítjük a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Gulyást elsősorban arról kérdezzük, mire számít a november 18-ra meghirdetett újabb "kormánybuktató tüntetésen", amikor a legutóbbit is le kellett fújni október 23-án? A politikai aktivistától, aki forró őszt és a kormányzást lebénító polgári engedetlenséget ígért korábban, megkérdezzük azt is:Aki nem panaszkodhat, hogy "Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni" - Hollik István a Polbeatben (videó!)
Te már nem panaszkodhatsz, hogy "Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni?" (Bástya et. Virág et.-hez A tanúban), hiszen a DC Leaks iratok szerint Soros György célkeresztjében szerepelsz, mint elvakult migránsgyűlölő, ráadásul mindjárt Orbán Viktor és Lázár János után. Azért ez mégiscsak egy rang - mondtuk a legutóbbi Polbeatben Hollik Istvánnak. A kereszténydemokrata képviselő Huth Gergely és Stefka István kérdéseire kijelentette: "Mi nem az egész világgal harcolunk, nincs itt semmiféle testetlen ellenfél. Egészen pontosan tudjuk, ki az ellenfelünk: az aki Magyarország szuverenitását, a magyar emberek biztonságát veszélyezteti. Sajnos a Soros-hálózat ezt teszi".A Soros-hálózat célkeresztjében - Hollik István a mai Polbeat vendége (ÉLŐ, 19 órától!)
Múlt heti oknyomozó cikkünkben, a DC Leaks nevű szivárogtató portálnak köszönhetően találkozhattak olvasóink azokkal a titkos jelentésekkel, amelyekből nemcsak a Soros-hálózat létezéséről és professzionális működéséről nyerhettünk információt, hanem megismerhettük a világboldogító dollármilliárdos magyar ellenségeit is: első helyen természetesen Orbán Viktort, illetve a "civil szervezeteket megtámadó" Lázár Jánost, majd pedig a migránsok életét megkeserítő Hollik István fiatal KDNP-s képviselőt. A mai Polbeatben a hálózat céltáblájára került politikussal beszélget Stefka István és Huth Gergely a megszokott időben és helyen: 19 órától a budai Bem rakpart 53. alatti Revolution 56 Sörözőben. A beszélgetést élőben itt közvetítjük. Hollik Istvántól nemcsak a kiszivárgott dokumentumokról, a Soros-terv létezését alátámasztó tényekről és e hálózat valós veszélyeiről kérdezősködünk majd. Szóba kerül a spekuláns az Élet és Irodalom legutóbbi számában napvilágot látott, Vásárhelyi Miklós vörös propagandistát, az SZDSZ alapítóját és a Soros Alapítvány első elnökét méltató írása, s az is: mit remélnek a nemzeti konzultációtól.„Ha sérelmeket kell sorolni, abban én sokkal jobb leszek” – Itt a Dévényi (Hír TV) vs. Huth (PestiSrácok.hu) vita videója!
Nehéz feldolgozni, hogy tegnap még egy szerkesztőségben ültünk, ma meg már egymásra mutogatunk. Pedig valahol mindenkinek igaza van. A G-nap után távozók a Fideszt, a maradók pedig a valódi polgári Magyarországot választották - mondta Dévényi István, a Heti Válasz felelős szerkesztője, a Hír TV műsorvezetője Huth Gergelynek, a PestiSrácok.hu főszerkesztőjének a Morus Szent Tamás Körben megrendezett sajtóvitán, amelyet a PS Polbeat Extra adásban közvetített. Erre Huth úgy felelt: „a polgári Magyarország hívei hétfőn tízezren ünnepeltek a Terror Háza előtt, ti pedig Simicska Lajos politikai zsarolásra berendezkedett bandériumának vagytok a tagjai, amelynek a létezése is teljesen erkölcstelen és tarthatatlan, hiszen az ilyen tevékenység ellentétes a magyar Médiaalkotmány és a nemzetközi sajtóetika alapelveivel." A PestiSrácok.hu főszerkesztője mindezt nyomatékosítva előbb felolvasta Szerető Szabolcs, a Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettesének közvetlenül a G-nap után írt nyilatkozatát, amiben a maradását indokolva azt állította, hogy garanciát kapott rá: semmiféle fordulat nem lesz a lapnál, s neki egyetlen kötelessége a Magyar Nemzet-alapító Pethő Sándor szellemiségének megőrzése. Majd Huth felolvasta Pethő Sándor mai utóda és Szerető közvetlen főnöke, azaz Simicska Ádám a közelmúltban megjelent nyilatkozatát, amelyben péniszük levágásával és kibelezéssel fenyegetett meg jobboldali újságírókat és médiatulajdonosokat, köztük Habony Árpádot.A ballib sajtó mucsainak állítja be azt, aki másként gondolkozik - mondta Velkovics Vilmos a Polbeatben
Teljes mértékben elítélem az erőszakot és újságírók, emberek megverését, de az Indexes Szabó Zoltán esete nem mentes a tanulságoktól - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című élő műsorában Velkovics Vilmos, az Echo TV műsorvezetője, a Napi Aktuális és a Civil kör című műsorok házigazdája. Velkovics Vilmos kiemelte, egyrészt az egész balhénak Szabó adott egy olyan értelmezést, hogy őt indexes mivolta miatt bántalmazták és hogy itt, Magyarországon üldözik a baloldali sajtót, ami tényszerűen nem igaz, másrészt látni kell, hogy a testnevelésből felmentett, kompenzáló személyiségű Szabó Zé tényleg házhoz ment a második pofonért.Pofonokat adunk és kapunk - Velkovics Vilmos, az Echo TV sztárműsorvezetője a mai Polbeatben (élő 19 órakor!)
Velkovics Vilmos, az Echo TV népszerű műsorvezetője, a Civil kör és a Napi Aktuális című műsorok házigazdája lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter vendége a mai Polbeatben. Az élő közvetítést a szokott módon este 19 órától kezdjük itt, a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből, az egy órás adás alatt és előtt várjuk hozzászólásaikat, kérdéseiket, amelyeket vendégünkkel is megtárgyalunk!Tarjányi Péter a Polbeatben: A Jobbik nem lehet a baloldali összefogás és ellenzék része
Egységgel, a baloldali pártok összefogásával, Gyurcsány Ferenccel, de egy civil miniszterelnök-jelölttel és nem pártpolitikussal le lehet győzni az Orbán-kormányt 2018-ban - jelentette ki a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában Tarjányi Péter biztonságpolitikai szakértő, akit a magyar sajtóban Lattmann Tamással együtt Botka László „megbuktatójaként” emlegetnek. Tarjányi visszautasította, hogy ő, vagy ők buktatták vagy puccsolták meg Szeged MSZP-s polgármesterét, de azt leszögezte, hogy Botka László személye és politikája csapdahelyzetet teremtett a baloldalon, ezért változásra volt szükség.Ajánljuk még

















