polbeat
A Polbeat mai vendége: A PestiSrácok.hu - Élő közvetítés 19 órától!
Ma este "mi", azaz a PestiSrácok.hu munkatársai lesznek a Polbeat idei utolsó élő adásának vendégei. Ambrus Petra kolléganőnk Ambrózy Áront, a PS-bloggerek vezénylő tábornokát, Huth Gergely főszerkesztőt és Stefka István lapigazgatót, AzÖreg.hu blog gazdáját fogja kérdezni az elmúlt hét legfőbb közéleti kreténségeiről és a PestiSrácok.hu elmúlt évéről. Várjuk az Önök kérdéseit, megjegyzéseit is. A beszélgetésre ezúttal is az R56 Szabadságharcos Sörözőben kerül sor 19 órakor, amelyet élőben közvetítünk itt.Farkas Boglárka a Polbeatben: Még a balliberális újságírók sem tudtak belekötni a megújult Echo TV-be
Az Echo TV december 4-i megújulásával, a televízió Angol utcába történő költözésével, az egykori Nap TV logójának leverésével tényleg befejeződött Magyarországon a médiarendszerváltás - jelentette ki a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában Farkas Boglárka, az Echo TV vezérigazgatója. Farkas Boglárka a balliberális újságírók fanyalgásáról is kifejtette a véleményét, szerinte nevetséges, ahogy támadásba lendültek, és látszik, hogy a megújulással és az Echo TV-vel kapcsolatban nem tudtak mibe belekötni."Jobban utálom a szocikat, mint a Fideszt" - Nézze meg, korábban hogyan ekézte az MSZP-t Karácsony Gergely (videóval!)
Még fél évvel ezelőtt is utálta a szocikat, mára azonban az MSZP miniszterelnök-jelölt aspiránsa Karácsony Gergely, Zugló párbeszédes polgármestere. A PestiSrácok.hu csokorba gyűjtötte, az MSZP által nagyon akart Karácsony korábban miket nyilatkozott mostani hódolóiról, videonkban pedig azt is megnézheti, a politikus hogyan egyértelműsítette, hogy az MSZP és a DK ágyazott meg a Fidesz kétharmadának, ezért ezekkel a pártokkal nem lehet szövetségre lépni és hogy az MSZP és a DK a két legelutasítottabb párt Magyarországon.“Vége az egyoldalú baloldali médiavilágnak" - Farkas Boglárka, az Echo TV vezérigazgatója a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Farkas Boglárka, az Echo TV vezérigazgatója lesz Szarvas Szilveszter és Stefka István vendége a mai PS-Polbeatben. A Duna TV és a Hír TV korábbi riporterét, műsorvezetőjét, az Echo TV vezetőjét nemcsak a megújult televízióról és tartalmakról kérdezzük, hanem arról is, hogy Orbán Viktor miniszterelnök a jobboldal televíziójának nevezte a médiumot. Természetesen a Polbeatben a balliberális médiumok folyamatos, a jobboldali médiumokat ért támadásait, fanyalgásait is kivesézzük, mint ahogy a G-napról, Simicska Lajos oligarcha médiabirodalom-lenyúlásáról is szó lesz. Farkas Boglárkától megkérdezzük, mi a véleménye a magyar sajtószabadságról és miként értékeli, hogy Mészáros Lőrinc után a televízió tulajdonosának felesége, Mészárosné Kelemen Beatrix, a csatornát működtető Echo Hungária TV Zrt. igazgatóságának elnöke is a balliberális újságírók céltáblája lett. Élő közvetítés a megszokott módon kedd este hét órától, a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk Önöket a helyszínre és örömmel látjuk vendégünknek feltett kérdéseiket itt, a videó alatt.Egy tökös magyar Csepelen – Borbély Lénárd polgármester a Polbeat mai vendége (ÉLŐ, 19 órától)
Borbély Lénárd, Csepel fideszes polgármestere lesz Huth Gergely és Stefka István vendége a mai Polbeatben. A metrókorrupciót vizsgáló fővárosi bizottság volt elnökét és jelentéstevőjét nemcsak minden idők legnagyobb fővárosi lenyúlásáról, hanem arról a Németh Szilárd Fidesz-alelnökkel közös akciójáról is kérdezzük, amellyel fügét mutattak a kereszténygyalázó Lidl áruházaknak: advent első vasárnapján ugyanis kőkeresztet állítottak a csepeli lakótelepen, az áruházlánc helyi tagjának tőszomszédságában. Élő közvetítés a megszokott módon kedd este hét órától, a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk Önöket a helyszínre és örömmel látjuk vendégünknek feltett kérdéseiket itt, a videó alatt.Völner Pál a Polbeatben: Támogatásért cserébe bármilyen magyar érdeket beáldoz az ellenzék
Az ellenzéknek nincs kapaszkodója a nemzeti oldallal szemben, ezért Brüsszeltől és Soros Györgytől várja a segítséget, hogy kívülről elsöpörjék az Orbán-kormányt és ők, mint jó zsoldosok a helyükre kerüljenek és kormányon meghálálják a kormánybuktatást - jelentette ki a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában Völner Pál, az Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára. A politikus egyértelműsítette, életveszélyes ilyen emberek kezébe engedni a haza sorsát. Kiemelte, támogatásért cserébe bármilyen magyar érdeket beáldoz az ellenzék.Minden bíró komcsi? - Völner Pál a Polbeat mai vendége (Élő 19 órakor!)
Völner Pál, az Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára lesz Stefka István és Szarvas Szilveszter vendége a ma esti Polbeatben, amelyben a lekomcsizott bírókról, az igazságszolgáltatás függetlenségéről, az esetleges reformokról, tervekről, a nemzeti konzultáció ellenzéki negligálásáról és a Soros-tervről kérdezzük majd a politikust. Élő közvetítés kedd este 19 órától ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!Földi László a Polbeatban: Szinte elkerülhetetlen, hogy Európa háborúba sodródjon (videó!)
Egyelőre nem kapott felkérést, így felmondási idejét tölti Földi László nemzetbiztonsági szakértő, az Információs Hivatal volt műveleti igazgatója, aki a kilencvenes évek végén a Horn-kormány durva titkosszolgálati visszaéléseinek a leleplezésével vált ismertté, ám az Echo TV-ben és a Magyar Időkben kimondott markáns véleménye miatt két hete távoznia kellett Tarlós István tanácsadó testületéből. Földi a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Huth Gergely és Stefka István kérdéseire válaszolva újfent megerősítette: tartja véleményét, miszerint a migrációs válság már ma is háborús helyzetet teremtett, amelyben az embercsempész háborús merénylő, akit semmiféle jogi védelem nem illet meg, hiszen idehozza az ellenséget. Arról is beszélt: szinte elkerülhetetlen, hogy Európában véres konfliktusok alakuljanak ki. Nem úgy, mint a második világháborúban, hanem polgárháborúk képében, például Németországban. - Azért kell erről beszélni, hogy Európa felébredjen és védekezzen - tette hozzá.Semmi nem az, aminek látszik? - Földi László a mai Polbeat vendége (ÉLŐ 19 órától)
Földi László nemzetbiztonsági szakértő, egykori hírszerző, az Információs Hivatal volt műveleti igazgatója lesz Stefka István és Huth Gergely vendége a ma esti Polbeatben, ahol az Európai Parlament által elfogadott, felülről nyitott kvótát rejtő új dublini irányelvekről és az országot fenyegető számos nemzetbiztonsági kockázatról kérdezzük majd. Természetesen szóba kerül az is, hogy mihez kezd azután, hogy szakítani kényszerült a Főpolgármesteri Hivatallal, mert Tarlós István intése ellenére is vállalta a migrációval kapcsolatos markáns álláspontját a Magyar Időknek adott interjújában. Élő közvetítés kedd este 19 órától ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!Ajánljuk még

















