polbeat
"Zagyva György Gyula egy vadhajtás, de Vonánál van a metszőolló" - mondta Varga-Bíró Tamás a Polbeatben
Az engem zsidózó és családomat fenyegető Zagyva György Gyulától azért nem határolódott el Vona Gábor és a Jobbik, mert nem tud, miután az ő egyik emberükről van szó, Zagyva a Jobbiktól kapja a fizetését - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Varga-Bíró Tamás zenész, publicista, jobboldali értelmiségi, akit példátlan módon és agresszívan fenyegetett meg a Jobbik korábbi országgyűlési képviselője. Varga-Bíró nyomatékosította, Zagyva egy elszabadult hajóágyú lett mostanra, de Vona úgy nyeseget vadhajtásokat, hogy nála van a metszőolló, és a pártelnök a növény Zagyva-féle vadhajtást nem kívánta levágni.Zagyva György Gyula halálos ellenfele, Varga-Bíró Tamás lesz a PS-Polbeat mai vendége - Élő adás 19 órakor!
A Jobbik fékevesztett fenegyereke, Zagyva György Gyula által durván megfenyegetett Varga-Bíró Tamás zenész, publicista, jobboldali értelmiségi lesz Jurák Kata és Szarvas Szilveszter ma esti vendége a PS-Polbeatben. Az egyórás, élőben közvetített ma esti exkluzív beszélgetés apropója, hogy Varga-Bíró Tamás tűpontos kritikáját nem vette be a Gulyás Márton által gründolt kampányvideóban is szereplő Zagyva gyomra, agresszívan, példátlanul és vállalhatatlanul zsidózta le Varga-Bírót, akinek a családját is megfenyegette. Az ügyben azóta rendőrségi nyomozás is indult, a jobbikos politikus agresszióját Orbán Viktor miniszterelnök sem hagyta szó nélkül. A ma esti Polbeatben lehull a lepel az igazságról, Varga-Bíró Tamás a PestiSrácok.hu kamerái előtt mutatja be a bizonyítékait és meséli el, milyen is valójában Zagyva lelkiállapota és milyen eszközökkel vitatkoznak a jobbikosok. Ahogy azt már megszokhatták, az egyórás vitát, beszélgetést élőben közvetítjük 19 órától ITT, a Revolution 56 Sörözőből. Mi az igazság? Elhatárolódtak-e már Zagyvától a jobbikosok és a Gulyás-videó főszereplői? Egyre agresszívabbak a jobbikosok? - Kérdések és válaszok a Polbeatben.Ki is a kiégett kommunista? - Alexa Károly és Ambrus Petra a Polbeat mai vendége (ÉLŐ 19 órától!)
Alexa Károly irodalomtörténész, médiaháborús veterán és a PestiSrácok.hu még joghallgató új munkatársa, Ambrus Petra lesz Szarvas Szilveszter és Huth Gergely mai vendége a Polbeatben! Élő közvetítés a szokásos módon kedd este 7 órától, a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből ITT, várjuk kérdéseiket és hozzászólásaikat!Karácsony "le tudom váltani Orbánt" Gergely a Polbeat mai vendége - Élő adás 19 órakor!
Karácsony Gergely, a Párbeszéd Magyarországért miniszterelnök-jelöltje, Zugló ellenzéki polgármestere lesz Stefka István és Szarvas Szilveszter ma esti vendége a PS-Polbeatben. Ahogy azt már megszokhatták, az egyórás vitát, beszélgetést élőben közvetítjük 19 órától ITT, a Revolution 56 Sörözőből. Miután Karácsony tegnap azt kürtölte világgá, hogy ő aztán le tudja váltani Orbán Viktort, Stefka István és Szarvas Szilveszter a PM-es politikus kabinetbuktató, "rendszerváltó" ötleteiről, ígéretdömpingjéről is kérdezi majd a kerületvezetőt. A Polbeatben természetesen a Karácsony Gergely által is féltett Soros-féle civil szervezetek és az ezzel kapcsolatos, parlament előtt lévő törvényjavaslat is szóba kerül. A helyi állapotokról, a hajléktalanok városrészbe csábításáról, kerületi botrányokról, a PM házi önkormányzataként kezelt Zuglóról és a bulikra költött milliókról is faggatjuk majd Karácsony Gergelyt, mint ahogy az is kiderül, a politikus miért harcol a Városliget tarthatatlan állapotának fenntartásáért. Gyurcsány, Botka, Juhász Péter, Soros György és a nagy '18-as nekifeszülés: Téma van bőven. Egyórás miniszterelnök-jelölti vita a PS-Polbeatben!És akkor kicsoda a közéleti belga? - Polbeat Stumpf Andrással és Ungár Péterrel (videó!)
Rendhagyóan pikáns vitát folytatott a PestiSrácok.hu Polbeat című élő műsorában Ungár Péter, az LMP elnökségi tagja, Stumpf András, a Heti Válasz főmunkatársa és a két házigazda: Huth Gergely és Stefka István. - SZDSZ-es tempó "lekonszarvativozni" azokat a konzervatívokat, akik kritikusak a kormánnyal szemben, a szabad demokraták csinálták ezt avval, aki kilépett a nyájból - jegyezte meg a 888.hu szavazása kapcsán Stumpf András, akinek neki szegeztük a kérdést: ha a stílus nem is tetszik, de van igazság a 888 felvetésében, te ugyanis olyan ember voltál, akivel Tusványoson együtt sörözött a leendő kormányoldal, a Fidelitas-szos lányok meg szerelmesek voltak beléd, ehhez képest folyamatosan szórod a vádakat a kormányra és bántod a volt barátaidat. Nem lett-e belőled közéleti belga? Stumpf megjegyezte, érti a célzást, hogy hova álljon a flamadok és vallonok között, de ő mindig is a saját nézőpontját képviselte. Felvetettük, Simicska páratlanul undorító bosszúhadjáratra használja fel a médiacsoportját, s ez alól a Heti Válasz sem tud kibújni, akkor miért is marad ott?, mire az újságíró kifejtette: a Válasz soha nem állt be a sorba és ő addig marad, amíg nem szólnak bele az írásaiba."Konszarvatív árulók" és "kommunista fideszesek" - Ungár Péter és Stumpf András a Polbeat mai vendége (élő adás ITT!)
Ungár Péter, az LMP társelnöke és Stumpf András, a Heti Válasz régi-új publicistája és riportere lesz Huth Gergely és Stefka István ma esti vendége a Polbeatben. Az egyórás beszélgetést szokás szerint élőben közvetítjük 19 órától ITT, a Revolution 56 Sörözőből. Téma van bőven: a 888.hu Stumpf Andrást is szavazásra bocsátotta azon a listán, amelyre - a pornó világából kölcsönzött kifejezéssel élve - a "cuckoldokat" tette fel, sőt, a lista szereplőit pártatlan nyelvi leleményességgel "konszarvatívnak" is elkeresztelte magyarul. Olyan jobboldaliakra lehet szavazni, "akik élvezik, hogy a baloldal megb888a a jobboldalt és a saját hazáját.” Stumpf Facebook-oldalán persze nem hagyta szó nélkül a jelölést. Az LMP-s Ungár Péter is belehúzott: ő a 24.hu-nak adott interjúban csúnya véget jósolt a fideszeseknek, akiket mindjárt le is kommunistázott. Szó lesz még a hétvégi "kormánybuktató megatüntetésről" és Spéder Zoltán ívelt vállalkozói karrierjéről, illetve a Stefka István által egyszerűen csak új Szamuely-fiúknak keresztelt momentumosokról is.Botka László hazudik a szegedi forgatásról - mondta Losonczi Kata és Bohár Dániel a Polbeatben
Botka László hazudik, Bohár Dániel, az Echo Tv Informátor című magazinműsorának riportere meg sem érintette a szegedi MSZP-s polgármester irodájának kilincsét, azt nem rángatta és semmilyen botrányt nem okozott a városházán, a folyosón várt Botkára - nyomatékosította a PS-Polbeat tegnapi adásában Losonczi Kata és Bohár Dániel, az Informátor száguldó riporterei, az egykori Célpont stábjának két tagja.Taknyukon és vérükön VS. kiszemelt lámpavasak, jobboldali hullák - Losonczi Kata és Bohár Dániel a Polbeat mai vendége (Élő 19 órakor!)
Losonczi Kata és Bohár Dániel, az Echo Tv új, nagysikerű Informátor című magazinjának száguldó riporterei, az egykori Célpont stábjának két tagja lesz a PS-Polbeat mai vendége. Huth Gergely és Szarvas Szilveszter, aki az Informátor felelős szerkesztője is 19 órától élőben a Botka László által kitervelt és bejelentett jobboldali médiabojkottról is faggatja majd Losonczi Katát és Bohár Dánielt. A Polbeatból kiderül, mi történt az Informátor szegedi forgatásán, amely miatt az MSZP az Echo Tv és a PestiSrácok.hu mellett a közmédiát, a TV2-t, az Origo-t, a 888.hu-t, a Magyar Időket, a Lokált, a Ripostot és a Magyar Hírlapot is tiltólistára tette, nyomatékosítva, hogy a jövőben kizárólag a „független magyar sajtónak” nyilatkoznak, a „Fidesz pártsajtónak” nem. A Polbeatben a balliberális kommunikációban "botrányt okozó riporterként" emlegetett Bohár Dániel válaszolja meg a nagy kérdést, rángatta-e Szeged első emberének irodakilincsét? A Polbeatben az Echo Tv MSZP-s lenácizása mellett sem megyünk el szó nélkül, amely jelzőt már minden jobboldali sajtóorgánumra rá kívánja aggatni az ellenzék.Ajánljuk még

















