rezsicsökkentés
Hollik: a baloldal fejezze be a magyar emberek sértegetését! (Videó!)
Hollik István videonyilatkozatban reagált Márki-Zay Péter kijelentésére, amikor is "trágyaevő, sötétben élő gombákhoz" hasonlította azokat, akik egyetértenek a rezsicsökkentéssel. A Fidesz kommunikációs igazgatója felszólította az ellenzéki politikusokat, hogy fejezzék be a magyar emberek sértegetését, még akkor is, ha ennek nagy hagyománya van a baloldalon.Cseh Katalin ismét Brüsszelben könyörgött a genderelmélet magyarországi bevezetésének érdekében és a "szélsőjobboldali" magyar kormányt szidta – Harrach Tamás a Karanténvlogban
Ha péntek este 20 óra, akkor Karanténvlog a Pesti TV-ben, ahol Szabó Gergő és állandó vendégei, Dezse Balázs és Szalai Szilárd beszélget időnként dühöngve, időnként jókat nevetve az ellenzék őrültségein. Most péntek este Harrach Tamás, a XIII. kerületi önkormányzat fideszes képviselője, választókerületi elnök volt a srácok vendége, aki őszintén beszélt Angyalföld ügyes-bajos dolgairól, a szinte megdönthetetlen szocialista uralomról, és arról, hogy milyen ügyesen adja elő Tóth József MSZP-s polgármester saját vívmányaként a kormányzati pénzek kerületi felhasználását. A Fővárosi Közgyűlés szerdai ülése természetesen téma volt a Karanténvlogban, hiszen Karácsony Gergely még magához képest is bizonytalanabb volt, ám az egyértelmű tények tagadását azért nem adta fel, még akkor sem, amikor Láng Zsolt, a Fidesz budapesti elnöke kőkeményen felelősségre vonta és helyretette a baloldali főpolgármestert. A műsorban helyet kapott a hetekig pihentetett Dobrev Klára is, hiszen Gyurcsány felesége újult erővel hazudott és ígérte le az égről az összes csillagot, ám egy kis fenyegetésért sem ment a szomszédba. Végül a vergődő szocialista hergelők és a Brüsszelben ismét hazát áruló Cseh Katalin is figyelmet kapott, aki az uniós pénzek nagy barátjaként most épp szélsőjobboldalozott és a genderelméletet akarta lenyomni a magyar emberek torkán az EU segítségével. Nézzétek most is a Karanténvlogot, megéri!Márki-Zay Péter szerint akik támogatják a rezsicsökkentést, azok sötétben tartott, trágyával etetett gombák (Videó!)
Újabb szintet lépett a baloldal miniszterelnök-jelöltje, aki egy videofelvétel tanúsága szerint alaposan megsértette azokat az embereket, akik támogatják a rezsicsökkentést és ellenzik a migrációt. Márki-Zay azt mondta, ők olyanok, mint a sötétben tartott, trágyával etetett gombák. Márki-Zay Péter eddig nem titkolta, hogy ha hatalomra kerülne, eltörölné a rezsicsökkentést, ahogyan azt sem, hogy szerinte a magas energiaárakat az emberekkel és nem az iparral kellene megfizettetni, de a mostani kijelentésével tudta überelni saját magát, hogy még „mélyebbre lopja magát szívünkbe”.Energiaválság Nyugaton – Tartható klímacélok és energiabiztonság Magyarországon
Súlyos energiaválság Nyugat-Európában címmel jelentetett meg elemzést a XXI. Század Intézet, amelyben arra keresik a választ, milyen elhibázott energiapolitikai lépések vezettek a nyugat-európai rezsiválsághoz. A tanulmány szerint míg az EU „zöldadó” címén az elhibázott energiapolitikai lépéseit a szennyező cégekkel szemben a lakossággal akarja megfizettetni, addig a magyarországi példa ugyanakkor arra világít rá: teljesíthetőek a klímacélok úgy is, hogy a rezsicsökkentésnek köszönhetően a magyar lakosság az uniós árak töredékéért juthat elegendő gázhoz, vagy villamosenergiához.A „jobboldali” Márki-Zay Péter szerint jobb volt a Kádár-rendszerben, a rezsicsökkentés pedig „népbutítás”
Nagyot ment Márki-Zay Péter kedden este Gárdonyban. Az összellenzék miniszterelnök-jelöltje több tucat embernek tartott lakossági fórumot a Fejér megyei településen, ahol megcsillogtatta, milyen remek továbbképzést kapott brüsszeli látogatása során, amikor arról értekezett a lelkes közönségnek, hogy a rezsicsökkentést „meg lehet ostoba módon csinálni, lehet néphülyíteni”, szerinte ugyanis a fogyasztói energiaárak mérséklése csak egy fideszes „népbutítás”, a valódi megoldás pedig a brüsszeli módi lenne. A hódmezővásárhelyi polgármesternek úgy tűnik, azt is elmagyarázták, hogyan működik a korrupció és hogyan kell viszonyulni az oligarchákhoz, a nagy elszámoltató ugyanis Bige Lászlót mentegetve a vállalkozó kartellezős ügyét relativizálta és kijelentette: elfogad tőle akármennyi támogatást. Szerinte ugyanis az ügyben indult GVH-eljárás csak propaganda, ahogy a Karácsony Gergely nevéhez fűződő Városháza-gate is, amellyel kapcsolatban egy gyors logikai hullámvasutat végigjárva kifejtette: Orbán akarta megvetetni Putyinnal a városházát, és az is a miniszterelnök hibája, hogy ő nem tudja elszámoltatni saját szövetségeseit. Az ország pedig egyébként is sokkal jobb volt a Kádár-rendszerben. Hát nem teljesen világos? Na ugye!Fidesz: nem telik el úgy nap, hogy a baloldal ne támadná a rezsicsökkentést
A Fidesz szerint nem telik el úgy nap, hogy a "Gyurcsány-Márki-Zay-féle baloldal" ne támadná és ne tenné nyilvánvalóvá, hogy eltörölné a rezsicsökkentést.Századvég: Márki-Zay „abszurd" plakátkampánnyal védi Sorost
A Századvég Alapítvány legfrissebb elemzése szerint Soros György és az általa támogatott lobbiszervezetek hosszú ideje szorgalmazzák Magyarország bevándorlásellenes politikájának megváltoztatását, törekvéseik pusztán a nemzeti kormány ellenállása miatt hiúsulhattak meg, ennek fényében pedig könnyen belátható, hogy Márki-Zay Péter és a baloldal Soros védelmében tervezett plakátkampánya félrevezető.Európa energiaválságban van, de amíg Orbán Viktornak hívják a miniszterelnökünket, addig marad a rezsicsökkentés – Németh Szilárd a Boomerlázadásban (Videó!)
Amíg a migránsok keletről és délről is támadják a schengeni határvonalat, amíg elérte Magyarországot is a koronavírus-járvány negyedik hulláma, amíg energiaválság van Európában, addig az Európai Unió nem lép semmit, ezért Orbán Viktor megírta levelét az Európai Bizottság elnökének címezve, hogy függesszék fel a hazánk ellen indított kötelezettségszegési eljárást, amely aláássa a tagállamok területi és nemzeti integritása, valamint polgárai biztonságának védelmét célzó intézkedéseit. Németh Szilárd a hétfői Boomerlázadásban leszögezte: a magyar kormány időben lépett, felépítette a határzárat, a kerítést, ami működik. A Fidesz alelnöke hozzátette: katonák, honvédek segítik a rendőrök munkáját, és a jelenlegi világjárványban a kórházakban szintén katonák támogatják százezrek oltásának megszervezését. A kormánypárti politikus hangsúlyozta, hogy ma a magyar honvédség már felkészült arra, hogy megvédje a határainkat, ugyanis már rég megtámadtak bennünket.Orbán Viktor világossá tette, mit is jelent a baloldal számára a rezsicsökkentés (Videó!)
Új videót osztott meg a magyar kormányfő a közösségi oldalán. A felvétel a Kossuth Rádiónak adott interjúból tartalmaz egy részletet, amelyben a miniszterelnök kifejti, mit is jelent a baloldal számára a rezsicsökkentés.Ajánljuk még















